× Pielęgnacja urody

Jak poprawić koloryt skóry naturalnie?

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #15246 przez Kahita
Replied by Kahita on topic O:Jak poprawić koloryt skóry naturalnie?
jagoda napisał:

Zmiana stylu życia jaką wprowadziłaś (warzywa, owoce, woda ale i ruch na powietrzu) jest najlepsza dla cery, ale nie zmieni jej w oka mgnieniu, bo trzeba na to trochę czasu.

To długotrwały proces ale jeśli już przestawisz się na taki styl, to nie tylko skóra się poprawi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #15306 przez ewelina
Replied by ewelina on topic O:Jak poprawić koloryt skóry naturalnie?
cybernetyczna napisał:

... Znajoma kosmetyczka poleciła mi wtedy Ziemię Egipską Bikor, czyli puder w kamieniu....

hmm ... zastanawiam się jak te składniki typu masło shea, olejek jojoba, czy wit E działają na skórę jeśli podane są w pudrze. :S No i puder to coś suchego czyli tu są tłuszcze (olejek, masło) w proszku? Czy jest w ogóle coś takiego jak tłuszcz w proszku?

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu - 10 lata 10 miesiąc temu #15385 przez cybernetyczna
Replied by cybernetyczna on topic O:Jak poprawić koloryt skóry naturalnie?
To bardzo proste - mało shea zmiękcza skórę, ma działanie kojące oraz przeciwzmarszczkowe, stanowi naturalną ochronę przeciwko promieniowaniu UVB, a np. witamina E ma działanie antyoksydacyjne, neutralizuje wolne rodniki, które odpowiedzialne są za starzenie się skóry :) Dodatkowo, podając za wizaz'em - "Ziemia egipska Bikor jest kremem doprowadzonym do stanu wilgotnego kamienia. Zapewnia opalony zdrowy wygląd bez działania słońca." Oto cała filozofia Ziemi Egipskiej :)

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #15419 przez ewelina
Czyli stosujesz ten "wilgotny kamień" zamiast kremu? Coś mnie to nie przekonuje.

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #15451 przez Marynika
Replied by Marynika on topic O:Jak poprawić koloryt skóry naturalnie?
cybernetyczna napisał:

Też mam koleżankę, której cera jest po prostu idealna, zero wyprysków, przebarwień NIC. Podpytywałam czego stosuje, a Ona oczywiście, że niczego, ot taka jej uroda :) Ahh pozazdrościłam jej i postanowiłam doprowadzić swoją cerę do "porządku". Zrezygnowałam z fluidy, zaczęłam jeść dużo owoców i warzyw, pić duże ilości wody i faktycznie trochę pomogło, ale ideału nie było. Bez podkładu wytrzymałam jakieś 4 tygodnie, a to i tak sukces :) Wiedziałam, że nie wrócę do fluidu, bo to największe zło dla cery,a nie po to z niego rezygnowałam, żeby w chwili słabości wrócić :) Znajoma kosmetyczka poleciła mi wtedy Ziemię Egipską Bikor, czyli puder w kamieniu. I muszę powiedzieć, że przy odświeżonej cerze efekty naprawdę fajne, bo nie zatyka porów, wygląda naturalnie i buźka jest lekko przybrązowiona, a nie zapchana tłustym fluidem. A dodatkowo ma naturalne składniki, więc taka BIOodnowa dla cery :)

fluid nie musi byc tlusty, skad ten pomysl? :-)
Nie zgodze sie z twierdzeniem ze on pogarsza stan , ze jest najwieksyzm zlem - dlaczego tak twierdzisz??

Ziemia Egipska jest rzeczywiscie ok, sama uzywalam ale ona jest dlatych ktorzy chca wygladac na opalonych ito jeszcze bardzo opaonych :-) bo niezwykle latwo z nia przesadzic. Dwa - musisz miec idealna cere, jak sie chce zamaskowc niedoskonalosci cery to sama ziemia nie pomoze...

Uwielbialam te ziemie rowniez za zapach! :-)

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #15453 przez Marynika
Replied by Marynika on topic O:Jak poprawić koloryt skóry naturalnie?
ewelina napisał:

Czyli stosujesz ten "wilgotny kamień" zamiast kremu? Coś mnie to nie przekonuje.

ewelina ziemia egipska to puder!
Przeciez wszystkie tu dziewczyny pisza ze to puder :-):)
Ubawilas mnie :laugh: :laugh: - zyczliwie to pisze :-)

Więcej
10 lata 9 miesiąc temu #15456 przez ewelina
Maryniko, ja rozumiem że puder w kamieniu to bronzer i środek matujący. Ale
cybernetyczna napisała:

To bardzo proste - mało shea zmiękcza skórę, ma działanie kojące oraz przeciwzmarszczkowe, stanowi naturalną ochronę przeciwko promieniowaniu UVB, a np. witamina E ma działanie antyoksydacyjne, neutralizuje wolne rodniki, które odpowiedzialne są za starzenie się skóry :) Dodatkowo, podając za wizaz'em - "Ziemia egipska Bikor jest kremem doprowadzonym do stanu wilgotnego kamienia. Zapewnia opalony zdrowy wygląd bez działania słońca." Oto cała filozofia Ziemi Egipskiej :)

i zgłupiałam. Nie mogłam zrozumieć jak masło shea, olejek jojoba, czy wit E działają na skórę jeśli podane są w pudrze. A cybernetyczna pisze, że to krem doprowadzony do stanu wilgotnego kamienia. :S
Rozumiem jednak teraz, że ta ziemia egipska to po prostu puder w kamieniu.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena