× Pielęgnacja urody

Jak poprawić koloryt skóry naturalnie?

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #14860 przez ewelina
Dziewczyny, znacie jakieś naturalne sposoby na poprawienie kolorytu skóry? Chodzi o to, że chcę odstawić wszelkiego rodzaju podkłady koloryzujące i zostawić na twarzy tylko sam krem + ewent. trochę pudru na nosie. Na razie mi się to nie udaje, bo skóra wygląda szaro i widać na niej różne odcienie, jakieś plamy itd. Może tak mi się wydaje, bo lata stosowałam podkład koloryzujący. Znacie jakieś sposoby? U mnie w pracy pojawiła się dziewczyna z nieskazitelną cerą i mówi, że poza kremem nic nie nakłada na buzię i tak jest, bo byłyśmy ostatnio w delegacji i widziałam jak wyszła spod prysznica i tylko nałozyła na twarz trochę kremu i wyglądała bosko. Pytałam ją o jej sekret, ale mówi, że nic nie robi. :S

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #14867 przez bogna
Replied by bogna on topic O:Jak poprawić koloryt skóry naturalnie?
Wiesz, to nie takie proste, łykniesz coś i już olśniewająca cera. Myślę, że na cerę trzeba systematycznie pracować właściwym odżywianiem i dotlenianiem czyli ruchem na powietrzu. ;)

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #14900 przez kamilka
Replied by kamilka on topic O:Jak poprawić koloryt skóry naturalnie?
Oczywiście odzywianie bardzo ważne, ale dobrze jest też dotlenić skórę przebywając duzo na świeżym powietrzu i po myciu opłukiwać skórę zimną wodą. Pomogą też domowe maseczki z warzyw czy owoców czy kompresy z ziół.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #14935 przez atuiza
Replied by atuiza on topic O:Jak poprawić koloryt skóry naturalnie?
Jak najbardziej z tym dotlenianiem :) Świeże powietrze jest jak najbardziej zdrowe :D Dla całego organizmu jak i samej skóry :)

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #14944 przez ewelina
Replied by ewelina on topic O:Jak poprawić koloryt skóry naturalnie?
czyli nie ma żadnych cudownych środków? a co sadzicie o naprzemiennych natryskach na twarz gorącą i zimną wodą? Pobudzają krążenie, ale czy na twarz to nie jest zbyt radykalny sposób?

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #14993 przez Marynika
Replied by Marynika on topic O:Jak poprawić koloryt skóry naturalnie?
to nie jest sposob na twarz takie natryski ale na cialo
na twarzy mozesz goacem wywolac tylko zaczerwienienei i popekane naczynka...

sadze ze ta twoja kolezanka ma po prostu inna karnacje, a tobie moga pomoc kosmetyki wybielajace, odswiezajace, mikrodemabrazja / kawitacja by usunac szary naskorek i pobudzic stworzenie nowego

Z wypowiedzi zrozumiaalam ze przez koloryt masz na mysli wlasnie wybielenie i rozswietlenie a nie "opalenizne" ( tu koloryt poprawia sok z marchwii - karoten)
Z konkretnych kosmetykow przychodzi mi do glowy krem /balsam Shealife z olejkiem z lawendy. Lawenda odpreza i relaksuje a maslo shea to znany srodek na poprawe kondycji zniszczonej skory ( tu masz wiecej info - http://www.wiecejnizeko.pl/pl/p/100-Maslo-Shea-z-Olejkiem-z-Lawendy-100g-100-Shea-Butter-Lavender-Oil-Balm/284 ) Ja do tego mam jeszcze mydlo z lawenda rowniez

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #14996 przez Dora
Gorąca woda oczywiście nie, ale zimna chyba dobrze robi. Moja babcia od zawsze myła twarz zimną wodą i jej skóra wygląda o 20 lat młodziej niż powinna. Poza tym myje się zwykłym mydłem a nie żadnymi mleczkami itp. ;)

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena