× Pielęgnacja urody

Piersi

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #14934 przez atuiza
Replied by atuiza on topic O:Piersi
ann_a lekarzem nie jestem, farmaceutom też nie :P
Ja tylko napisałam co myślę po przeczytaniu składu Breastfasta i przeanalizowaniu jego składników.
A co do tego co napisałaś to w sumie masz rację, bo przez przyrost masy ciała tkanka tłuszczowa zamienia się w gruczołową przez co piersi robią się jędrniejsze :P Więc śmiejesz się a masz chyba rację :P hehe ;)

A co do tych naczyń krwionośnych to z tego co pamiętam z biologi, to jak układ krążenia jest pobudzony to wszelkie substancje odżywcze czy witaminy mają większą możliwość dotarcia do różnych części ciała :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 1 miesiąc temu #14939 przez ann_a
Replied by ann_a on topic O:Piersi
czyli tuczmy się :woohoo:

Więcej
11 lata 4 tygodni temu #14987 przez Camilla
Replied by Camilla on topic O:Piersi
Ja już wolę mój biust niż jędrniejszy ale kosztem dodatkowych centymetrów w biodrach. ;) A a propos tkanki gruczołowej, ja miałam dodatkowe badanie piersi, bo w mammografii wyszło coś nie tak i okazało się, że to nie guzy ale gruczolastość. :S I zrozumiałam, że to jest zagrożenie, bo zalecono mi z tego powodu częstsza mammografię. ;)

Więcej
11 lata 4 tygodni temu #15004 przez atuiza
ann_n inie tuczymy się właśnie :P Heh.. Biorąc Breastfast właśnie powinno się dbać o dietę i zwracać uwagę na to co tam mamy na talerzu ;)

Camilla zastanawiałam się o co chodzi z tą gruczolastością o której pisałaś i wyszukałam że "Ponad 80 proc. zgrubień, jakie wyczuwamy w piersiach, to zmiany łagodne. Gdy pojawiają się cyklicznie i znikają, jest to normalna reakcja gruczołów na zmieniający się poziom hormonów cyklu miesięcznego. Jeśli zgrubienie występuje tylko z jednej strony i jest stale wyczuwalne, trzeba je pokazać lekarzowi. Badaniem takich zmian może zająć się lekarz ginekolog lub chirurg onkolog..." Jaka była opinia lekarza?? Chyba nic złego Ci nie powiedział więc miejemy nadzieję że to nie jest nic poważnego imyśl pozytywnie!! Ooo :):) Będzie dobrze!!

Więcej
11 lata 4 tygodni temu #15012 przez Camilla
Replied by Camilla on topic O:Piersi
Atuiza, u mnie wszystko na razie ok. Ale z powodu tej gruczolastości mam robić mammografię co roku. No i dlatego mam wątpliwości czy te gruczoły takie dobre. :S

Więcej
11 lata 4 tygodni temu #15027 przez sabina
Replied by sabina on topic O:Piersi
Ja polecam pływanie i zimne natryski na piersi. Nie ma nic lepszego na jędrny biust.

Więcej
11 lata 3 tygodni temu #15050 przez atuiza
Camilla no to dobrze że wszystko jest na razie si :)
Nastraszyłaś mnie.. aż się sama zaczęłam nad tym wszystkim zastanawiać. Ale przejrzałam troszkę forum, stronek i się uspokoiłam :) Na szczęście Breastfast pod tym względem jest bezpieczny.
A co do gruczołów to pewnie z tym różnie bywa..

Będzie dobrze :) Trzeba być dobrej myśli :)

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena