× Pielęgnacja urody

nie chcę grzywki!

• Giselle
  • Autor
  • Gość
  • Gość
10 lata 11 miesiąc temu #14788 przez Giselle
nie chcę grzywki! was created by Giselle
Niedawno zdecydowałam się na nową fryzurę z grzywką.To był impuls,bo widziałam takie obcięcie na jednej aktorce i bardzo mi się spodobało i zachciało mi się tak samo.Niestety u mnie masakra. :angry: Grzywka absolutnie nie pasuje do mojej twarzy. :( I co teraz???Macie jakieś pomysły jak szybko sie jej pozbyć?Może są naturalne sposoby na przyspieszenie jej wzrostu?Z góry dzięki.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #14797 przez saszka
Replied by saszka on topic O:nie chcę grzywki!
Olej rycynowy jest dobry na porost, trzeba smarować skórę głowy i wcierać we włosy np na noc. I jeszcze sok z rzepy, też do smarowania skóry.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #14805 przez halina
Replied by halina on topic O:nie chcę grzywki!
A nie możesz zaczesać ją na bok i spiąć spinką?

• Giselle
  • Autor
  • Gość
  • Gość
10 lata 11 miesiąc temu #14812 przez Giselle
Replied by Giselle on topic O:nie chcę grzywki!
Halina, gdyby dało się ja zaczesać to nie zawracałabym wam głowy.Ale ona nie dość że bardzo krótka to mam jeszcze dosyć sztywne włosy. :( Wyjściem chyba jest tylko przyspieszenie jej wzrostu. :S Za miesiąc mam ważną uroczystość na której chciałabym dobrze wypaść,czy da się do tego czasu sprawić by odrosła? :S

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #14823 przez jagna
Replied by jagna on topic O:nie chcę grzywki!
Wydaje mi się, że nie pozostanie ci nic innego jak przyzwyczaić się do grzywki, bo na odrośnięcie trzeba czekać nawet jeśli będziesz przyspieszać wzrost włosów wszelkimi metodami. Ale jeśli masz proste włosy to może pomoże wystrzępienie grzywki?

Jagna

• Giselle
  • Autor
  • Gość
  • Gość
10 lata 11 miesiąc temu #14837 przez Giselle
Replied by Giselle on topic O:nie chcę grzywki!
Jagna, myśle i myśle o twojej propozycji i coraz bardziej mi się podoba. :) Jutro porozmawiam z fryzjerka o zdecydowanym postrzępieniu grzywki na środku.

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #14868 przez bogna
Replied by bogna on topic O:nie chcę grzywki!
Z wystrzępieniem grzywki dobry pomysł, ale idź do dobrego fryzjera, bo byle jaki może jeszcze pogorszyć. :( Jeśli dobrze wystrzępi się ja na środku to od razu zmieni owal twarzy, sama kiedyś przez to przeszłam.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena