× Pielęgnacja urody

naturalne środki na trądzik

Więcej
11 lata 6 dni temu #15394 przez vanessa
Replied by vanessa on topic O:naturalne środki na trądzik
Te tabletki wspomina także Cybernetyczna. Zaintrygował mnie ich skład więc weszłam na ich stronę, a tam doopa blada, same reklamowe ogólniki i ani słowa o składzie, tylko link do "zamów". Wygląda to mocno naciągane. :( Stronę znalazłam pod domeną pl a nie ma jej pod com czyli to polski wynalazek? A "referencje" z całego świata jakby to był światowy hit. No nie!

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 dni temu #15430 przez jolkaa
Replied by jolkaa on topic O:naturalne środki na trądzik
Ale przecież domena derminax.com też istnieje, nawet całkiem estetycznie wygląda :)

Więcej
11 lata 4 dni temu #15436 przez vanessa
Replied by vanessa on topic O:naturalne środki na trądzik
No tak, teraz się otwiera. Ale podejrzałam gdzie jest zarejestrowana i zgadnij? W Polsce oczywiście! Taki światowy potentat u tego samego polskiego providera co domena na pl. No i zajrzyj chociaż na polską wersję serwisu (bo angielska to dokładnie kopia polskiej, tylko nazwisko niby lekarza nie polskie :laugh: ). Jak znajdziesz tam jakąś konkretną informację (jaki skład, adres firmy itd) to daj tu znać.

Więcej
11 lata 3 dni temu #15461 przez sabina
Replied by sabina on topic O:naturalne środki na trądzik
Poszperałam trochę w necie, żeby znaleźć skład tego cuda i znalazłam to:
http://www.izotek.pl/archiwum/derminax_1276.0.html
a tam wyciąg ze skrzypu i pokrzywy + witaminy, czyli coś w rodzaju naszej Skrzypowity czy innych tabletek "na cerę", tylko dsięsięciokrotnie droższe i czasami nie dochodzą. Zresztą poczytajcie same.

Więcej
11 lata 2 dni temu #15467 przez jagna
Replied by jagna on topic O:naturalne środki na trądzik
Bezczelność naciągaczy nie zna granic, ale tez naiwnych nie sieją, sami się rodzą. Ja przed jakimkolwiek zakupem w sieci sprawdzam przynajmniej informacje o sprzedającym i regulamin. Jeśli nie widzę danych sprzedającego (adresu, telefonów, regon itp)i regulaminu zakupów to rezygnuję z kupna.

Jagna

Więcej
11 lata 1 dzień temu #15477 przez alina
Replied by alina on topic O:naturalne środki na trądzik
Wszystko się zgadza, ale czasami są wszystkie dane a sprzedawca i tak nie jest uczciwy. ;)

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #15516 przez jagna
Replied by jagna on topic O:naturalne środki na trądzik
Oczywiście Alinko, że to nie gwarancja, ale jak jest sprzedawca, który nie podaje o sobie żadnych danych to możesz mieć pewność, że to oszust.

Jagna

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena