× Pielęgnacja urody

wypadanie włosów

Więcej
5 lata 1 dzień temu #47326 przez Vigopa
Replied by Vigopa on topic wypadanie włosów
a co niby da lekarz? na genetyke nie da rady

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 1 dzień temu #47333 przez pauladra
Replied by pauladra on topic wypadanie włosów
A dlaczego zakładasz, że to genetyka? Autorka nic o tym nie wspomina. No i dlaczego jakiś szampon miałby pomóc na genetyczne łysienie?

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu - 4 lata 11 miesiąc temu #47380 przez Dora
Replied by Dora on topic wypadanie włosów

Vigopa napisał: a co niby da lekarz? na genetyke nie da rady

Nie wiadomo przecież czy to genetyczne. A lekarz może zlecić badania, które wykażą jaka jest przyczyna wypadania włosów.

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #47432 przez Pati_L
Replied by Pati_L on topic wypadanie włosów
Może być wiele przyczyn wypadania włosów. Moją był stres w pracy. Włosy wypadały mi garściami. W tamtym okresie najlepiej pomógł mi Vitapil. Znacznie poprawił stan moich włosów i co najważniejsze odżywił je. Poleciłam go mojej siostrze po ciąży i też pomógł jej w walce z wypadającymi włosami.

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #47439 przez jagna
Replied by jagna on topic wypadanie włosów

Pati_L napisał: Może być wiele przyczyn wypadania włosów. Moją był stres w pracy. Włosy wypadały mi garściami. W tamtym okresie najlepiej pomógł mi Vitapil. Znacznie poprawił stan moich włosów i co najważniejsze odżywił je. Poleciłam go mojej siostrze po ciąży i też pomógł jej w walce z wypadającymi włosami.

I witaminy pomogły na stres?

Jagna

• Maroko Sklep
  • Maroko Sklep Avatar
  • Wylogowany
  • Junior Member
  • Junior Member
  • Importer oleju arganowego
Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #47563 przez Maroko Sklep
Replied by Maroko Sklep on topic wypadanie włosów
Polecam olejek przeciw wypadaniu włosów Saharacactus, który składa się z oleju arganowego, z oliwek, czarnuszki, słodkich migdałów, sezamowego i z nasion opuncji figowej.

Dzięki wysokiej zawartości witamin i minerałów, w tych wszystkich olejach, hamuje wypadanie włosów, jednocześnie przyspieszając ich porost. Poza tym odbudowuje zniszczone włosy, regeneruje je i chroni przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Załączniki:

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu - 4 lata 11 miesiąc temu #47594 przez pani.ola
Replied by pani.ola on topic wypadanie włosów
Wiecie co, czasami problem jest na tyle głęboki, że zadne środki z apteki juz nie pomogą. Koleżanka tak zaczeła łysieć że szok, zastanawia się nad przeszczepem, teraz to juz naprawdę bezpieczne. Przeszczep włosów to zabieg wykorzystujący mieszki włosowe ze strefy dawczej znajdujące się głównie z tyłu głowy w celu transplantacji ich w te obszary, które uległy wyłysieniu. Nie mamy więc do czynienia z dużymi, brzydkimi bliznami i długim czasem rekonwalescencji, tak jak miało to miejsce przy klasycznych metodach FUT. Ja ja namawiam do zabiegu.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena