× Pielęgnacja urody

wypadanie włosów

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #46618 przez pauladra
Replied by pauladra on topic wypadanie włosów

pikacz napisał: A macie coś na wzmocnienie cebulek włosów? Na jesień zawsze się ze mnie sypią jakby miały wypaść i więcej nie wyrosnąć...

Najlepsza siarka czyli rzodkiew. I to nie tylko w sałatce ale też wcierki z soku z rzodkwi.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #46626 przez pikacz
Replied by pikacz on topic wypadanie włosów
Pierwsze słyszę, zacznę jeść w takim razie. :)

https://www.urodamoda.pl/

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #46631 przez weti
Replied by weti on topic wypadanie włosów

Agnes napisał: Weti, pierwsze słyszę, by sauna dobrze wpływała na włosy, w tym hamowała ich wypadanie. Sauna oczyszcza przez eliminację toksyn przez pory ale co to ma do rzeczy z włosami?

Fryzjerka nakładała mi na włosy i skórę głowy ampułki, a następnie włączała saunę.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #46636 przez Agnes
Replied by Agnes on topic wypadanie włosów
Weti, ja dalej nie rozumiem jak ma działać ta sauna na włosy. Chodzi o podgrzanie skóry głowy i włosów żeby zawartość ampułki lepiej się wchłonęła?

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #46647 przez weti
Replied by weti on topic wypadanie włosów
Sauna na włosy sprawia, że wszystkie odżywcze składniki ampułek, masek itd. bardzo dobrze wnikają we włosy. :) Sauna też umożliwia ich głębokie nawilżenie, a z tego co pamiętam z lekcji (bo zawód wyuczony mój to technik usług fryzjerskich), szczególnie dobrze robi włosom zmęczonych farbowaniem. Bo włosy regularnie poddawane takim zabiegom tracą wodę i szybciej się niszczą.

Moje miały mega problem po rozjaśnianiu, dlatego pierwsze co dostałam "na głowę" to właśnie ampułki i sauna. Dopiero potem zainteresowałam się tym tematem, jeszcze w szkole.

Więcej
5 lata 1 tydzień temu - 5 lata 1 tydzień temu #47298 przez pani.ola
Replied by pani.ola on topic wypadanie włosów
A u mnie wypadanie włosów nie zakonczyło się tak łatwo, a przerodziło się w łysienie. Jestem tym załamana, jestem dopiero po 30stce a tu takie rzeczy... Na szczescie znalazłam recenzje 3xile.pl/szampon-dx2-nie-dziala-moja-opinia-o-dx2/ i mysle ze wato by je było wypróbować, może i mi by pomogły? Stosował ktoś?

Więcej
5 lata 1 tydzień temu #47325 przez Dora
Replied by Dora on topic wypadanie włosów
Jeśli łysiejesz w tak młodym wieku to żaden szampon tu nie pomoże tylko lekarz i badania.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena