× Pielęgnacja urody

wypadanie włosów

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #46144 przez martynka625
Replied by martynka625 on topic wypadanie włosów
Szampon ma spore znaczenie. Trzeba próbować po kolei, aż się natrafi na ten odpowiedni. Jak dziennie wypadnie kilkanaście włosów, to też nie ma co dramatyzować. Jest to normalne, więc należy dążyć tylko do ograniczenia wypadania włosów.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #46162 przez kangaas
Replied by kangaas on topic wypadanie włosów
Szampon wg mnie nie pomoże. Trzeba przede wszystkim znaleźć przyczynę wypadania włosów.

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #46166 przez halina
Replied by halina on topic O:wypadanie włosów

rybka napisał: Halina, jak rozczesuje się włosy od końcówek? Pod włos? Kombinuje i kombinuję i dalej nie rozumiem.:unsure:

Po prostu łapiesz kosmyk włosów 10 cm przed końcem i rozczesujesz ostatnie 5 cm, potem łapiesz wyżej i rozczesujesz 10 cm i tak aż do nasady włosów.

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #46171 przez Anna_Wisz
Replied by Anna_Wisz on topic O:wypadanie włosów
mi na wypadanie włosów pomaga jedzenie orzechów. Tak dziennie po kilka około filiżankę albo nawet niecałą.

Więcej
5 lata 1 miesiąc temu #46181 przez Agnes
Replied by Agnes on topic O:wypadanie włosów

Anna_Wisz napisał: mi na wypadanie włosów pomaga jedzenie orzechów. Tak dziennie po kilka około filiżankę albo nawet niecałą.

To ciekawe, a nie domyślasz się co takiego z tych orzechów tak wpłynęło na włosy? Mają dobre tłuszcze ale czy to wystarczy?

Więcej
5 lata 1 tydzień temu - 5 lata 1 tydzień temu #46424 przez Klaczunia
Replied by Klaczunia on topic wypadanie włosów
Ja mam świetne kosmetyki ze stronki xxx. Mają naprawdę rewelacyjne rzeczy, super jakościowo

Najlepsze katowice cukiernie Chciałam być dla Niego jak cukier, który nawet po rozpuszczeniu nadaje słodki smak. Okazało się, że On poprostu nie słodzi.

Więcej
5 lata 1 tydzień temu #46429 przez kangaas
Replied by kangaas on topic wypadanie włosów
Jakość kosmetyków raczej nie zależy od "stronki" tylko producenta. I te same kosmetyki oferowane są przez różne sklepy i stacjonarne i internetowe. Ale kosmetyki nie powstrzymają wypadania włosów, bo nie od tego są.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena