× Pielęgnacja urody

wypadanie włosów

Więcej
9 lata 4 tygodni temu #25790 przez chlebus
Replied by chlebus on topic wypadanie włosów
Włosy mogą wypadać przy nadczynności tarczycy i związane to jest z wytwarzaniem przez tarczycę nadmiernej ilości immunoglobuliny. Ale jak pisała volare, nie każdego chorego ten problem musi dotykać.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 3 tygodni temu #25838 przez jasmin
Replied by jasmin on topic wypadanie włosów
Ja mam niedoczynność tarczycy i włosy czasem mi wypadają ale na szczęście mam gęste więc na razie nie widać, żeby było ich mniej.

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
9 lata 3 tygodni temu #25839 przez chlebus
Replied by chlebus on topic wypadanie włosów
To pewnie u ciebie włosy wypadały z innego powodu niz tarczyca. Być może była to okresowa wymiana włosów, jaką wszyscy przechodzimy.

Więcej
9 lata 3 tygodni temu #25889 przez babas
Replied by babas on topic wypadanie włosów
Przyczyn wypadania włosów może być wiele. Np. ciąża, przesadzanie z prostownica, ale również kiepskie kosmetyki, czy zbyt częste mycie włosów. Musisz wszystko co robisz ze swoimi włosami doprowadzić do racjonalności. Być może wtedy wszystko powróci na właściwe miejsce. Nie jest łatwo przywrócić włosom normalność.

Więcej
8 lata 4 miesiąc temu #30833 przez sunandflower
Replied by sunandflower on topic wypadanie włosów
Przede wszystkim musisz wybrać się do fryzjera, on dobierze jakąś odpowiednią kurację do Twoich włosów. Osobiście polecam Ci panią Martynę Karkocha z VICI HAIR z Krakowa. Mi pomogła na suche i wypadające włosy, także jestem zadowolona.

Więcej
8 lata 2 miesiąc temu #31431 przez sunandflower
Replied by sunandflower on topic wypadanie włosów
Ja kupiłam odżywkę Jantar na kosmetis.pl i polecam, pomaga w wypadaniu włosów. Ponadto stosowana nawet przez blogerki, które również potwierdzają działanie.

Więcej
8 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 1 miesiąc temu #32099 przez stefa
Replied by stefa on topic wypadanie włosów
Na wypadanie włosów ponoć najlepsze jest olejowanie, nie tylko samych włosów, ale robienie z olejku tzw. wcierki i wcieranie go w cebulki włosowe, od nasady aż po same końce. Do takich wcierek najlepiej nadaje się olejek rycynowy, ze względu na swoją większą gęstość od innych olejków, lepiej jest go mieszać z innymi kosmetykami i składnikami, np. żółtkami jaj czy maską do włosów. Co ciekawe olejek rycynowy naturalnie przyciemna kolor włosów - oczywiście nie wszystko od razu i platynowa blondynka nie stanie się z dnia na dzień ponętną brunetką, ale jej naturalny kolor z pewnością zyska głębi. Próbowałam olejować nim włosy z całej długości, ale efekt jest okropny, albo ja to źle robię, albo ten olejek się do tego nie nadaje. Włosy były po nim ciężkie, tłuste i oklapnięte. Sprawdza się świetnie jako wcierka oraz odżywka do rzęs i brwi, gorzej z maseczkami na włosy, jako dodatek jest kapitalny, ale do olejowania włosów z długości lepiej jest używać innych olejków, a tutaj pytanie do Was: Jak olejować włosy, żeb6 efekty były najlepsze no i oczywiście, żeby nie zajmowało to pół dnia, jak jest w moim przypadku?

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena