× Pielęgnacja urody

wypadanie włosów

Więcej
11 lata 2 tygodni temu #14345 przez monika88
wypadanie włosów was created by monika88
Co radzicie na wypadanie włosów? Od miesiąca wyłażą mi dosłownie garściami, głównie przy myciu i czesaniu. Nigdy czegoś takiego nie miałam, a żadnej zmiany odżywiania itp. nie wprowadzałam. Dlaczego więc? Jak to zatrzymać zanim wszystkie wypadną? :huh:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 2 tygodni temu #14363 przez jagoda
Replied by jagoda on topic O:wypadanie włosów
Każdy tak ma, że okresowo wypadają włosy a w to miejsce wyrastają nowe. Średnio chyba co 7 lat wymieniają się. Może więc weszłaś w okres wymiany?

Więcej
11 lata 2 tygodni temu #14371 przez Agnes
Replied by Agnes on topic O:wypadanie włosów
Na ogół jednak problemy z wypadaniem włosów związane sa z jakimiś brakami składników odżywczych. To że nie zmieniłaś diety nie świadczy jeszcze, że masz wszystkiego pod dostatkiem, może niedobór nawarstwiał się i teraz dał o sobie znać? :S

Więcej
11 lata 2 tygodni temu #14382 przez halina
Replied by halina on topic O:wypadanie włosów

Więcej
11 lata 2 tygodni temu #14400 przez monika88
Replied by monika88 on topic O:wypadanie włosów
Może i skumulowały się jakieś braki. :S A propos diety na piękne włosy, dlaczego unikać kawy? W moim przypadku to raczej niemożliwe.

Więcej
11 lata 2 tygodni temu #14419 przez Agnes
Replied by Agnes on topic O:wypadanie włosów
Chyba dlatego, bo wypłukuje minerały i wiele witamin.

Więcej
11 lata 1 tydzień temu #14461 przez Ekspert Gelacet
Replied by Ekspert Gelacet on topic O:wypadanie włosów
Witaj Moniko,
Twój problem powinnaś w pierwszej kolejności skonsultować z lekarzem dermatologiem. Jeśli podczas pierwszej konsultacji nie będzie on w stanie zdiagnozować przyczyny wypadania włosów, zostaniesz skierowana na odpowiednie badania.
Możliwe, że w Twoim organizmie pojawiły się niedobory pewnych kluczowych witamin, odpowiedzialnych za stan włosów, paznokci oraz skóry. Możesz spróbować je uzupełnić, regularnie zażywając odpowiedni suplement diety. Warto zwrócić uwagę na Gelacet, który jest polecany przez lekarzy dermatologów, a na polskim rynku ukazał się stosunkowo niedawno. Zawiera dobrze dobraną dawkę biotyny, czyli witaminy z grupy B, która pomaga odżywić zniszczone włosy oraz nadać im blasku. Gelacet zawiera również żelatynę, w skład której wchodzą aminokwasy, będące składnikami keratyny - naturalnego białka budulcowego włosów i paznokci.
Ponieważ Gelacet jest suplementem diety, można go nabyć w aptekach bez recepty, w kapsułkach oraz saszetkach z proszkiem do rozpuszczenia w wodzie.
Aby osiągnąć zamierzony efekt, Gelacet należy zażywać regularnie przez minimum 3 miesiące. Poprawę powinnaś jednak zaobserwować wcześniej, w miarę coraz dłuższego przyjmowania preparatu.
Mam nadzieję, że udało mi się Ci pomóc. Jeśli masz jakieś pytania lub wątpliwości, zapraszam Cię do kontaktu.
Ekspert Gelacet, udzielam odpowiedzi na Państwa pytania dotyczące kondycji włosów i paznokci. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena