× Pielęgnacja urody

DEPILACJA

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #14727 przez bogna
Replied by bogna on topic O:DEPILACJA
dusia-czek napisał:

a jak ją robiłaś?

Dusiaczku, nalałam trochę wody na cukier, lekko podgrzałam żeby dobrze się rozpuścił i nałożyłam na nogi. No i nie za bardzo wyszło, ale może dałam za dużo wody? :S Miałam spróbować z mniejszą ilością wody ale jakoś do tego nie doszło. Może jednak jeszcze spróbuję.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #15408 przez nefertiti
Replied by nefertiti on topic O:DEPILACJA
Dziewczyny, a czy myślałyście o depilacji laserowej? Jest to chyba najskuteczniejsza forma, żeby pozbyć się tych niechcianych włosków? Gdyby ktoś był zainteresowany, to ja sporo na temat tych zabiegów znalazłam na stronie studiolaser.com.pl I muszę powiedzieć, że coraz poważniej zastanawiam się nad ich zrobieniem, bo walka z depilatorem już zaczyna mnie męczyć.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #15431 przez jolkaa
Replied by jolkaa on topic O:DEPILACJA
laser pewnie jest najskuteczniejszy, ale musisz zrobić kilka takich zabiegów, zeby były efekty, a to już trochę kosztuje...

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu - 5 lata 5 miesiąc temu #15454 przez Marynika
Replied by Marynika on topic O:DEPILACJA
Dejzi napisał:

Ani zadnej fanki zarostu i krzaczkow?? :-))
Teraz to juz depilacja jest tak oczywista ze tylko metodami sie roznimy hehe Przyznam sie wam ze ja sie na zime troszke zapuszczam - ale to pewnie dlatego ze mam bardzo jasne owlosienie na nogach, rekach, bikini... i sie nie rzuca w oczy.

A robila ktoras z was takie cudo:

Ja sie skusilam na ten wosk i powiem wam ze reklama nie klamie - naprawde jest bezbolesny a zrobilam specjalnie pachy i bikini bo wiadomo ze to bolesne rejony :-)

Lycon...... fajnie to brzmi :-):-)

Więcej
5 lata 5 miesiąc temu - 5 lata 5 miesiąc temu #44747 przez Adamila021
Replied by Adamila021 on topic O:DEPILACJA
Jesli macie taka mozliwosc i fundusze na ten zabieg to jak najbardziej. depilacja gliwice to super sprawa! Mega wygoda, zero włosów przez cały czas. Nie trzeba się może nie codziennie, ale jak ja np. 2 razy w tygodniu golić.

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #45110 przez butterfly80
Replied by butterfly80 on topic O:DEPILACJA
ja kilka lat chodzilam na wosk, a od niedawna robie depilacje laserem. powiem wam ze rewelacja... mialam problem z bikini, a juz po dwoch zabiegach jest bardzo fajnie, wloski nie odrastaja w ogole albo bardzo slabe i od razu wypadaja. robie tez pachy- tam praktycznie nic juz mi nie odrasta. :)

Więcej
5 lata 4 miesiąc temu #45143 przez martakos
Replied by martakos on topic O:DEPILACJA
A tą laserową depilację trzeba powtarzać? Co jaki czas?

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena