× Pielęgnacja urody

Kosmetyki BIO z certyfikatem ECOCERT

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #13752 przez Dejzi
Replied by Dejzi on topic O:Kosmetyki BIO z certyfikatem ECOCERT
Bogna pewnie masz racje :) Ja z takich "certyfikatow to kojarze tylko jaja ze sciółki hehe Ni i polka eko w supermarketach, ale nigdy nie zaglebialam sie w certyfikaty zywnosciowe szcerze mowiac ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #13767 przez bogna
Replied by bogna on topic O:Kosmetyki BIO z certyfikatem ECOCERT
Jaja ze ściółki chyba nie mają żadnego certyfikatu. Jeśli już to jaja ekologiczne czyli "O" na jajeczku oznacza pewnie certyfikat eko.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #13774 przez Dejzi
"certyfikat" uzylam jak skrot myslowy
do sklepow z eco zywnoscia nie chodze, uwazam ze ceny sa przesadzone
wole znalezc jakis sklepik gdzie pani sprowadza np. ser korotynski albo kielbache z podlasia

warzywa... tym wierze tylko od roziny ze wsi ;)

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #13804 przez bogna
Replied by bogna on topic O:Kosmetyki BIO z certyfikatem ECOCERT
Nie każdy ma rodzine na wsi i to w dodatku z ekologiczną uprawą. ;) A co do cen produktów ekologicznych to u nas są bardzo niskie w porównaniu z cenami "normalnych" produktów z chemią. Spróbuj kupić ekologiczna marchewkę czy cokolwiek gdzies na Zachodzie, czy to w Europie czy za oceanem. Ceny tam są naprawdę niebotyczne. :ohmy:

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #14559 przez ciasteczko20
Replied by ciasteczko20 on topic O:Kosmetyki BIO z certyfikatem ECOCERT
Wiem, że taki certyfikat posiadają kosmetyki naturalne firmy The Secret Soap Store. Miałam okazję i przyjemność próbować tych kosmetyków. Widziałam je w naturze i super-pharm , ale pełną ofertę można znaleźć w ich sklepie internetowym spakosmetyki.pl

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #14575 przez Dejzi
Ciasteczko... a konkretnie jakie certyfikaty maja te kosmetyki?
Bo weszla sobie na ich strone nawet i nie ma tam zadnego wymienionego certyfikatu tylko ze skladniki maja... Dziwne ze firma mowi ze ma ale nie mowi jakie ma... Wstydzi sie? Przeciez teraz jest tendencja do chwalenia sie certyfikatami, w ogolnym zalewie pseldo naturalnych kosmetykow certyfikaty staly sie waznym wyznacznikiem prawdziwosci deklarowanej ekologii. O tym ze Floslek wprowadzil linię z ecocertem bylo sporo info, Ava pamietam tez sie chwalila.

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #14576 przez Dejzi
bogna napisał:

Nie każdy ma rodzine na wsi i to w dodatku z ekologiczną uprawą. ;) A co do cen produktów ekologicznych to u nas są bardzo niskie w porównaniu z cenami "normalnych" produktów z chemią. Spróbuj kupić ekologiczna marchewkę czy cokolwiek gdzies na Zachodzie, czy to w Europie czy za oceanem. Ceny tam są naprawdę niebotyczne. :ohmy:

bogna dzieki za ten glos bo zawsze mnie bolalo ze te eco produkty takie drogie... w sensie zywnosci. teraz mi lepiej ze inni maja gorzej :-))))

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena