× Pielęgnacja urody

Kosmetyki BIO z certyfikatem ECOCERT

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #13227 przez inaturalnie
Kosmetyki BIO z certyfikatem ECOCERT was created by inaturalnie
Witam postanowiłam założyć nowy wątek. Gdzie zaopatrujecie się w kosmetyki naturalne i jakie są wasze ulubione a na których się zawiodłyście.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #13233 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:Kosmetyki BIO z certyfikatem ECOCERT
Nie radzę kontynuować, bo i tak nie przejdzie i będą usuwane przez moderatorów albo całe posty albo nazwy produktów czy sklepów. ;)

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #13495 przez bogna
Replied by bogna on topic O:Kosmetyki BIO z certyfikatem ECOCERT
Ale można chyba kontynuować wątek generalnie, bez podawania marek? :S Chodzi mi o to, czy te kosmetyki BIO to tylko dla alergików? No bo z jednej strony jemy niekoniecznie ekologicznie, a często różne świństwa a zewnętrznie do skóry mamy używać kosmetyków ekologicznych z certyfikatem? Co one dają właściwie?

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #13503 przez weronka
Replied by weronka on topic O:Kosmetyki BIO z certyfikatem ECOCERT
No bo one nie są dla wszystkich tylko tych, co żyją ekologicznie. ;)

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #13613 przez Dejzi
Replied by Dejzi on topic O:Kosmetyki BIO z certyfikatem ECOCERT
Weronka dobrze powiedziane :-)ale tez mam wrazenie ze latwiej znalezc pewne eko kosmetyki niz eko zywnosc. No bo na kosmetykach jest np EcoCert czy BDIH, a w przypadku jedzenia czesto pozostaje tylko slowo sprzedawcy...

Ja w zakresie ekologicznych kosmetykow dopiero raczkuje i obeznaje sie z BU, Laverą ale wiem, że sa tez tradycyjne firmy ktore postaraly sie o certyfikaty dla czesci swych produktow jak Floslek

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #13621 przez Kahita
Replied by Kahita on topic O:Kosmetyki BIO z certyfikatem ECOCERT
Słuszna uwaga. Co nam dadzą te wszystkie eko-kosmetyki skoro tyle chemii pchamy w siebie do wewnątrz. A teraz pytanie do dziewczyn, które stosują kosmetyki naturalne, ekologiczna (te z certyfikatem i nie) - zaczęłyście zwracać uwagę na swoje środowisko? Na dietę? Produkty - ich pochodzenie?
Dejzi, ja sama się pogubiłam w tych certyfikatach tyle ich jest a każdy oznacza inny stopień naturalności. Także sporo jeszcze odkryć przed nami. :)

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #13633 przez bogna
Replied by bogna on topic O:Kosmetyki BIO z certyfikatem ECOCERT
Dejzi napisał:

Weronka dobrze powiedziane :-)ale tez mam wrazenie ze latwiej znalezc pewne eko kosmetyki niz eko zywnosc. No bo na kosmetykach jest np EcoCert czy BDIH, a w przypadku jedzenia czesto pozostaje tylko slowo sprzedawcy...

Ekologiczne produkty żywnościowe tez są certyfikowane i nr certyfikatu winien widnieć na opakowaniu. No chyba, że to marchewka sprzedawana luzem w sklepie z żywnością ekologiczna, wtedy trzeba polegac na uczciwości sprzedawcy.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena