× Pielęgnacja urody

drastyczna zmiana fryzury

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #12863 przez baszka
Replied by baszka on topic O:drastyczna zmiana fryzury
Fryzura superowa, jakby powiedział mój siostrzeniec. Wszystkim się podoba, a mnie najbardziej, co spojrzę w lustro to poprawia mi się humor. :laugh: Włosy od razu zrobiły się bardziej puszyste i jakby ich więcej było. ;) dobrze, że Was posłuchałam i nie obciełam całkiem krótko, fryzjerka zresztą tez mówiła, że taka krótka fryzura nie wygląda dobrze przy pociągłej twarzy, a taką mam. Jeszcze raz dzięki dziewczyny za rady. :)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #26771 przez katerina
Replied by katerina on topic O:drastyczna zmiana fryzury

zuzanna napisał: I o to chodzi. :laugh: Ja ścięła bym na lato krótko, wygodnie, a do jesieni odrosną.

No właśnie, odrosną ale w trakcie odrastania nie wyglądają ciekawie. :( Ja obcięłam w lecie i od jesieni znowu zaczęłam zapuszczać i to cały czas jest masakra, żadnej fryzury nie daje się ułożyć. :( I zastanawiam się czy znowu nie obciąć, tym razem definitywnie.

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #26787 przez volare
Replied by volare on topic drastyczna zmiana fryzury
Ja też zastanawiam się nad dużym skróceniem włosów, tym bardziej, że zaczną się ciepłe dni i w długich włosach będzie po prostu za gorąco.
Na razie powoli do tego "dojrzewam".

Więcej
8 lata 7 miesiąc temu #26790 przez petitka
Replied by petitka on topic drastyczna zmiana fryzury
Ja też dojrzewam do drastycznej zmiany na wiosnę. Zwykle idę do mojej fryzjerki i życzę sobie ciachania "jak zwykle", ale chyba przyszedł czas na zmianę wizerunku. Tylko nie wiem jeszcze na jaki. ;)

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #26920 przez wjola
Replied by wjola on topic drastyczna zmiana fryzury
ja bym się na to nie zdecydowała:(

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #27401 przez Marysia81
Replied by Marysia81 on topic drastyczna zmiana fryzury
Ja też nie zdecydowałabym się na obcięcie włosów. Praktycznie przez całe życie mam długie włosy i nie narzekam :) Po prostu nie wyobrażam sobie drastycznego cięcia, chociaż regularne podcinanie końcówek to podstawa.

Więcej
8 lata 6 miesiąc temu #27403 przez petitka
Replied by petitka on topic drastyczna zmiana fryzury
Do odważnych świat należy. W czwartek idę do fryzjera i zmieniam fryzurę CAŁKOWICIE. Najwyżej nie wszystkim będzie się podobać. I co takiego? Świat się nie zawali, a będzie jednak odmiana. A może wyjdzie super?

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena