× Pielęgnacja urody

drastyczna zmiana fryzury

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #12568 przez baszka
drastyczna zmiana fryzury was created by baszka
Mam półdługie włosy, które nie wyglądają pieknie i powinny być przycięte. Ale zastanawiam się nad całkowitą zmianą fryzury i myslę o obcięciu zupełnie krótko na chłopczycę. Trochę jednak obawiam się tak drastycznej zmiany. :S Robiłyście takie eksperymenty? Jakie efekty?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #12573 przez ania89
Replied by ania89 on topic O:drastyczna zmiana fryzury
Ja kiedys miałam całkiem długie włosy, takie prawie do pasa i obcięłam krótko, ale nie na chłopczycę. Wyszło dobrze, wszyscy mi mółwili, że odmłodniałam. ;)

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #12580 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:drastyczna zmiana fryzury
To miałaś akurat szczęście albo Twoje długie włosy były już wymęczone. Ja odradzałabym obcinanie od razu króciutko, lepiej najpierw skróć do półdługich by po jakimś czasie mieć szansę na odmianę skracając jeszcze bardziej. A w międzyczasie zobaczysz jak będziesz się czuła z krótkimi włosami.

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #12589 przez jagoda
Replied by jagoda on topic O:drastyczna zmiana fryzury
Do odważnych podobno świat należy. Ja na Twoim miejscu najpierw poprzymierzałabym peruki z różnymi fryzurami i potem zdecydowała się.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #12617 przez ulka
Replied by ulka on topic O:drastyczna zmiana fryzury
Z perukami trudna sprawa. Najlepiej poradzić się fryzjera-stylistę, ale dobrego. Nie warto oszczędzać w tym przypadku na fryzjerze, wybierz się do dobrego, który będzie w stanie ocenić rodzaj włosów, czy dana fryzura pasuje do kształtu twarzy i czy będzie dobrze się układać. Ja tak zrobiłam przy ścinaniu długich włosów i nie żałuję. :)

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #12644 przez baszka
Replied by baszka on topic O:drastyczna zmiana fryzury
Ulka, zgadzam się, że najlepiej jest poradzić się dobrego fryzjera-stylisty. Ale gdzie takiego znaleźć??? Ja do tej pory nie trafiłam na takiego i pewnie dlatego mam zawsze długie albo półdługie włosy, z którymi nie muszę nic robić, poza podcinaniem końcówek od czasu do czasu. No ale już mi się znudziły i chciałabym odmiany. A chłopczycę wymyśliłam, bo podobała mi się taka fryzura na modelce, ale chyba macie rację, że nie ma co ryzykować, skrócę więc włosy na lato, ale na razie nie radykalnie.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #12646 przez atuiza
Replied by atuiza on topic O:drastyczna zmiana fryzury
Baszka, ja miałam bardzo długie włosy. Były już bardzo zniszczone i z długich ściełam na krótkie.. ale nie na chłopaka tylko do ramion, ludzie na ulicy mnie nie poznawali ale wszyscy mówili że bardzo dobrze wyglądam. Wierz mi, też bardzo się bałam kiedy widziałam jak mam coraz krótsze włosy. Ale efekt końcowy powalił mnie i innych na kolana :)

Także może warto zaryzykować... metamorfozy są w końcu fajne!!

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena