× Pielęgnacja urody

jak często myć włosy?

Więcej
10 lata 11 miesiąc temu #14824 przez jagna
Replied by jagna on topic O:jak często myć włosy?
Ja właśnie kupiłam orzechy do prania i wypróbuję je jako szampon. Problem tylko, że włosy myję w czasie prysznica i orzechy będą trochę nieporęczne. Ale spróbuję, najwyżej nie umyją dobrze, ale nie powinny zniszczyć włosów, raczej będą działać delikatniej niż szampon.

Jagna

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #15110 przez cybernetyczna
Replied by cybernetyczna on topic O:jak często myć włosy?
Ja myję włosy codziennie rano. Niestety moje włosy nie nadają się do "użytku", jak ich nie umyję codziennie.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #15115 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:jak często myć włosy?
Współczuję wszystkim którzy muszą codziennie myć włosy. Ja mam bardzo gęste włosy i aby je umyć i wysuszyć/ułożyć rano muszę wstawać 3 kwadranse wcześniej. ;)

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #15172 przez atuiza
Replied by atuiza on topic O:jak często myć włosy?
Jak ktoś ma gęste, kręcone to wiadomo, że można myć rzadziej, ale proste krótkie lub półdługie, w dodatku cienki, to codzienne mycie murowane :)

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #15181 przez zuzaa
No fakt, cienkie włosy mogą wyglądać nieciekawie już następnego dnia po umyciu. Ale też szybko można je wysuszyć więc i myć można codziennie. ;)

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #15411 przez nefertiti
Replied by nefertiti on topic O:jak często myć włosy?
Ja myję codziennie, czasami może co dwa dni, ale to już w skrajnych przypadkach. Nie wyobrażam sobie mycia na przykład raz w tygodniu. Chyba bym zwariowała od takiej ilości brudu na mojej głowie.

Więcej
10 lata 10 miesiąc temu #15414 przez zuzaa
To nie tyle brud co łój rozprowadzony na włosach. Widocznie zbyt szybko przetłuszczają ci się włosy. Może używasz zbyt agresywnych kosmetyków albo intensywnie szczotkujesz włosy? Spróbuj przestawić się na łagodne szampony dla niemowlaków i zobacz co będzie. Ja myję takim łagodnym szamponem i oczywiście szampon nakładam tylko raz, a nie jak np. u fryzjera dwa razy. Poza tym żadnych pianek, lakierów itp. W efekcie włosy nie przetłuszczają mi się i mogę je myć spokojnie co 3 dni a w skrajnych przypadkach wytrzymać nawet cztery-pięć dni.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena