× Pielęgnacja urody

jak często myć włosy?

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #12810 przez dusia-czek
Replied by dusia-czek on topic O:jak często myć włosy?
a może twoja przyjaciółka ma tak cienkie włosy dlatego, że myje je codziennie? Bo jednak szampony, nie mówiąc o środkach do stylizacji bardzo osłabiają włosy. ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #12869 przez agnicha
Replied by agnicha on topic O:jak często myć włosy?
Ja myję często głowę (na ogół codziennie) ale używam bardza mało szamponu i tylko delikatnego dla niemowlaków i w dodatku rozcieńczonego. A czasami robię własny delikatny szampon z korzenia mydlnicy i ten w ogóle nie wysusza włosów, no ale trzeba poświęcić trochę czasu na jego zrobienie. ;)

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #12931 przez Marynika
Replied by Marynika on topic O:jak często myć włosy?
ja co 2gi dzień :-)
Duzo tu piszecie ze kazdy powinien myć tak czesto jak potrzebuje.... A co z tymi co "potrzebuja" raz na tydzien dwa lub trzy... i maja paskudne straki na glowie ze az sie chce uciekac jak czlowiek stanei kolo takiej /go....... Choc ja zwykle mam ochote podejsc i powiedziec "czlowieku umyj wlosy"

Mam suche wlosy i to bardzo (farbowanie, a jak nie umyje wlosow przez 3 dni to juz widze ze sa "tluste" u nasady.... wiec smeim twierdzic ze co 2-3 dni to abolutne minimum :-):-)

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #12940 przez saszka
Replied by saszka on topic O:jak często myć włosy?
Ja upieram się, że każdemu wg potrzeb. To, że ktoś chodzi z tłustymi strąkami nie oznacza, że nie czuje, że powinien umyć włosy. ;)

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #12979 przez weronika
Replied by weronika on topic O:jak często myć włosy?
Dokładnie tak, mnie zdarza się chodzić z nieświeżymi włosami i to wiem, ale np. zaśpię rano i nie zdążę umyć głowy. A mycie u mnie nie takie einfach, bo mam bardzo gęste futerko i suszenie włosków dłuuugo trwa. ;)

• Magda
  • Gość
  • Gość
11 lata 3 miesiąc temu #13153 przez Magda
Replied by Magda on topic O:jak często myć włosy?
To trzeba wcześniej wstać. ;) Włosy trzeba myć codziennie tak jak i codzienny prysznic. Nawet nie masz pojęcia ile kurzu, nie mówiąc o pocie zbiera się codziennie na włosach. :( Ja w każdymbądź razie nie wyobrażam sobie wyjścia z domu rano bez umycia głowy.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #13200 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:jak często myć włosy?
Bez przesady Magda. Wszystko zależy od tego jak silnie włosy się przetłuszczają i na jakim terenie się mieszka. Jeśli mieszkasz w przemysłowym mieście to oczywiście nie pozostaje nic innego jak wejście pod prysznic po przyjściu do domu, ale nie wszyscy mieszkają w takich warunkach. ;)

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena