× Pielęgnacja urody

wiosenna metamorfoza

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #12017 przez Camilla
Replied by Camilla on topic O:wiosenna metamorfoza
Ja też postanowiłam przywitać wiosnę na sportowo i zaczęłam od ... dresu. Jest piękny, fioletowo-popielaty, mięciutki, grzechem byłoby nie wykorzystać go do joggingu, a może też nordic walking. :S Czy do tego chodzenia z kijami trzeba mieć specjalne buty?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #12049 przez jagna
Replied by jagna on topic O:wiosenna metamorfoza
Widziałam gdzieś buty, przy których pisało, że są do nordic walking, ale to były na mój gust zwykłe buty sportowe. Ważne, żeby były wygodne.

Jagna

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #12067 przez ann_a
Replied by ann_a on topic O:wiosenna metamorfoza
Wygodne owszem, ale muszą też mieć odpowiednią przyczepność do podłoża, żeby się nie ślizgać. W sklepach z obuwiem sportowym są buty do trekkingu i chyba będą idealne również do nordic walking.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #12099 przez paulina
Replied by paulina on topic O:wiosenna metamorfoza
Ja kupiłam piękną wiosenną apaszkę i teraz szukam do niej dodatków w postaci wiosennego płaszcza i beretu, bo do ubiegłorocznych mi nie pasuje. :laugh:

• Danusia
  • Gość
  • Gość
11 lata 5 miesiąc temu #12115 przez Danusia
Replied by Danusia on topic O:wiosenna metamorfoza
A ja w ramach metamorfozy zabralam sie za mieszkanie :-) Cyklinowanie zrobione. Dzis przywizlam nowa kanape w szarosciach i wiklinowym wykonczeniu zakupiona za niespelna 1000zl w meblowym outlecie maximusa. Za miesiac planuje malowanie :-) I tak za niespelna 2000 mam metamorfoze hura hura

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #12129 przez jagna
Replied by jagna on topic O:wiosenna metamorfoza
paulina napisał:

Ja kupiłam piękną wiosenną apaszkę i teraz szukam do niej dodatków w postaci wiosennego płaszcza i beretu, bo do ubiegłorocznych mi nie pasuje. :laugh:

Hehe ... ja mam całą kolekcję apaszek kupowanych w ramach wiosennych metamorfoz, które ciągle polegują na półce w szafie, bo .... do niczego mi nie pasują. :laugh:

Jagna

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #12144 przez halina
Replied by halina on topic O:wiosenna metamorfoza
Danusia napisał:

A ja w ramach metamorfozy zabralam sie za mieszkanie :-) Cyklinowanie zrobione. Dzis przywizlam nowa kanape w szarosciach i wiklinowym wykonczeniu ...

Hmm, mnie od dawna chodzi po głowie nowa kanapa. Może to dobry pomysł z wymianą na wiosnę, a do tego nowe zasłony, a może rolety zamiast zasłon. :S Jak metamorfoza to metamorfoza na całego. :laugh:

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena