× Pielęgnacja urody

wiosenna metamorfoza

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #12155 przez Inka
Replied by Inka on topic O:wiosenna metamorfoza
Macie chyba rację ze zmianami w domu na wiosnę. Nowy ciuch odłożysz do szafy i szybko zapomnisz, a wygląd mieszkania pozostanie. No, może jeszcze nowa fryzura może konkurować z nowym wyglądem mieszkania.

Ciesz się życiem, póki możesz

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #12189 przez kasienka30
Replied by kasienka30 on topic O:wiosenna metamorfoza
Ja też myślę o zmianie fryzury tylko jeszcze nie mam na nią pomysłu:) i jakiś nowy lekki zapach na wiosnę, bo obecnie posiadam tylko ciężkie, orientalne perfumy jakie pozostały mi z zimy. Mam ochotę kupić green tea elizabeth arden, albo gucci envy me 2. Piękne zapachy, koleżanka poleciła mi perfume4you.pl mówi, że maja oryginalne zapachy i ceny są dość niskie, a czy ktoś z was robił tam zakupy?

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #12197 przez Camilla
Replied by Camilla on topic O:wiosenna metamorfoza
Zmiana fryzury dobra rzecz, bo codzienniena nią patrzysz. Ale pod warunkiem, że będzie udana, a z tym różnie bywa. Mnie kiedyś tak fryzjerka załatwiła, że nie mogłam na siebie patrzeć i nic nie dało się zrobić, bo obcięcie było radykalne. :( Nowy ciuch jest pod tym względem bezpieczniejszy.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #12200 przez kasienka30
Replied by kasienka30 on topic O:wiosenna metamorfoza
Mnie się chyba jeszcze nie zdażyło wyjśc od fryzjera w pełni usatysfakconowaną, ale też nigdy nie przeżyłam tragedii. Może dlatego, że nie eksperymetuje zbyt dużo z włosami. Po fryzjerze najlepiej iśc na zakupy aby w razie czego poprawić sobie humor nowym ciuszkiem:)

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #12215 przez paulina
Replied by paulina on topic O:wiosenna metamorfoza
Ja po fryzjerze idę do domu i wkładam głowę pod prysznic. Włosy mi się same układają i zawsze mówię fryzjerce, że ma tylko ostrzyc i wysuszyć ale ona nie wytrzymuje bez modelowania i robi mi taki kubeł na głowie, że potem pozostaje tylko prysznic. ;)

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #12244 przez halina
Replied by halina on topic O:wiosenna metamorfoza
To zmień fryzjerkę na taką którą możesz nauczyć jak ma cię strzyc. U mnie trwało to trochę, ale wreszcie mam swoją, która wie co mi będzie odpowiadać.

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #12275 przez paulina
Replied by paulina on topic O:wiosenna metamorfoza
Dobrze powiedzieć, co nauczę jedną to odchodzi z zakładu i przychodzi nowa. :(

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena