× Pielęgnacja urody

wiosenna metamorfoza

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #11898 przez amanda
wiosenna metamorfoza was created by amanda
Wiosna za progiem, a może już jest. Słonko dogrzewa i człowieka rozpiera chęć wprowadzenia jakiejś zmiany w swoim wyglądzie. Tylko jakiej? kosmetyczka? nowy ciuch? nowa fryzura? Jak Wy reagujecie na nadejście wiosny?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #11904 przez karolina
Replied by karolina on topic O:wiosenna metamorfoza
Ja najczęściej rozpoczynam na wiosnę jogging. Niestety entuzjazm szybko mi przechodzi.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #11930 przez ania89
Replied by ania89 on topic O:wiosenna metamorfoza
W moim przypadku to nowa fryzura i nowy kolor włosów. Co do ciuchów wystarczy wyciągnąć z szafy coś lżejszego, by czuć się wiosennie. ;)

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #11954 przez halina
Replied by halina on topic O:wiosenna metamorfoza
Ja muszę kupić jakiś nowy ciuch czy buty. Do kosmetyczki nie chodzę, wystarczy, że złapię trochę słonecznych promieni i od razu cera jak po kosmetyczce. Fryzury też nie zmieniam co roku ale teraz przymierzam się do zmiany. ;)

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #11955 przez Krokusik
Replied by Krokusik on topic O:wiosenna metamorfoza
ja przypomniałam sobie o posiadaniu rowerka treningowego i przez jakiś czas będę intensywnie na nim jeździć :laugh: potem mi się jak zwykle znudzi i zapał opadnie, to samo z walką z cellulitem, juz zaczęłam rolkowanie pupy i nóg, mam nadzieję że tym razem do lata dociągnę :blush:
niestety mam słomiany zapał
co do zakupów to kupiłam sobie spódnicę i dwie bluzki i zaczęłam polowanie na nowe buty :)

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #11965 przez andrea
Replied by andrea on topic O:wiosenna metamorfoza
Krokusik napisał:

ja przypomniałam sobie o posiadaniu rowerka treningowego i przez jakiś czas będę intensywnie na nim jeździć :laugh: potem mi się jak zwykle znudzi i zapał opadnie, nadzieję że tym razem do lata dociągnę :blush: to samo z walką z cellulitem, juz zaczęłam rolkowanie pupy i nóg, mam niestety mam słomiany zapał...

Cha, cha, skąd ja to znam? A nowe buty tez mam w planie, mysle, ze jak kupie sportowe to cwiczenia same poleca ;) .

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #11997 przez kamilka
Replied by kamilka on topic O:wiosenna metamorfoza
A ja kupiłam sobie kije do nordic walking i zamierzam aktywnie spędzić wiosnę. W ten weekend zacznę trening, na razie ćwiczę na sucho w domu. :laugh:

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena