× Pielęgnacja urody

Naturalne kosmetyki

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #15046 przez atuiza
Replied by atuiza on topic O:Naturalne kosmetyki
Marynika fajny ten artykuł :) Hmm. w sumie trzeba będzie pomyślec nad takimi kosmetykami.
Obecnie mam krem (nie napiszę firmy żeby nie było) gdzie olejek Arganowy i Aloes pochodzą z certyfikowanej organicznej uprawy. Krem jest bez parabenów, silikonów, barwników a całe opakowanie podlega recyklingowi.
Mogę powiedzieć że jestem choć troszkę ECO? :P

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #15052 przez ksenia
Replied by ksenia on topic O:Naturalne kosmetyki
Też bym chciała używać tylko takich ekologicznych produktów, tylko że ten krem musi być strasznie drogi. :( Kupiłam kiedyś ziołowy środek ułatwiający zasypianie, na którym była deklaracja że wszystkie zioła pochodzą z ekologicznych upraw. Nie bardzo mi pomógł a kosztował ponad 2 razy tyle co nieekologiczne tego typu produkty innych firm. ;)

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #15088 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:Naturalne kosmetyki
Twój wolny wybór Kseniu. A wszystko naprawdę ekologiczne musi kosztować, bo po prostu składniki eko są droższe. Coś za coś.

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #15097 przez Kahita
Replied by Kahita on topic O:Naturalne kosmetyki
Kseniu, a nie łatwiej i taniej a przede wszystkim smaczniej przygotować sobie grzane piwo z miodem na sen? Oczywiście mam na myśli te niepasteryzowane z małych browarów.
Wiem, ale niektórzy chyba jednak przesadzają z ceną? Teraz czytałam np. o kosmetykach, które w składzie mają wyłącznie roślinne składniki a większość produktów ma konsystencję olejków - kosmetyki botani. I niestety większość z nas pewnie zrezygnuje ze względu na cenę.

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #15101 przez ksenia
Replied by ksenia on topic O:Naturalne kosmetyki
Kahita, jak bym tak miała strzelać sobie codziennie piwko z miodem na sen to uzależniłabym się chyba szybko. No i w nocy po takiej kuracji trzeba wstawać, bo piwno jednak mocno moczopędne. ;)

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #15238 przez Marynika
Replied by Marynika on topic O:Naturalne kosmetyki
ksenia napisał:

Też bym chciała używać tylko takich ekologicznych produktów, tylko że ten krem musi być strasznie drogi. :( Kupiłam kiedyś ziołowy środek ułatwiający zasypianie, na którym była deklaracja że wszystkie zioła pochodzą z ekologicznych upraw. Nie bardzo mi pomógł a kosztował ponad 2 razy tyle co nieekologiczne tego typu produkty innych firm. ;)

A ktory krem masz na mysli ze jest taki drogi? :-)
Tak jak jest Ziaja za 5zl i Dior za 400zl tak i w przypadku kosmetykow eco sa bardzo drogie i bardzo tanie... trzeba tylko poszujac :-)

A ta srednia polka jest porownywlana... np jesli mam wydac ok 80zl na vivhy to wydam je na np. taki kosmetyk ( nie bijcie za link;)

http://www.wiecejnizeko.pl/pl/p/100Pure-Krem-Nawilzajacy-i-Antyoksydacyjny-z-Organicznym-Granatem-SPF2050mlFacial-MoisturizerOrganic-Pomegranate-Antioxidant-hydration-SPF-20/302

Więcej
11 lata 2 miesiąc temu #15244 przez Kahita
Replied by Kahita on topic O:Naturalne kosmetyki
Dobra pewnie się narażę, ale ja zdecydowanie wolę taki kosmetyk niż vichy. Może to efekt wiadomości jakich się kiedyś naczytałam o vichy. Marynika - jak zafundujesz sobie ten krem z granatem to koniecznie daj znać. Mnie jeszcze interesują inne produkty z tego sklepu. O żesz ;) takie sklepy muszą pojawiać się jak jest kryzys?

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena