× Pielęgnacja urody

Naturalne kosmetyki

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #11760 przez hajdi
Replied by hajdi on topic O:Naturalne kosmetyki
Ja też jestem za naturalnymi kosmetykami. Główny ich plus jest taki, że nie uczulają ( mam niestety bardzo wrażliwą skórę ). Niektóre mogłyby być odrobinę tańsze, ale i tak pod tym względem jest dużo lepiej niż jeszcze rok czy dwa lata temu. Ja najczęściej wybieram la roche posay, głównie kosmetyki z gamy effaclar. Cenowo są jeszcze znośne ( kupuję w aptece za grosze w łódzkiej manufakturze )

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 6 miesiąc temu #11869 przez saszka
Replied by saszka on topic O:Naturalne kosmetyki
a co dla ciebie znaczy grosz?

Więcej
11 lata 5 miesiąc temu #12497 przez Marynika
Replied by Marynika on topic O:Naturalne kosmetyki
olga napisał:

Tymianek ma właściwości odkażające czyli ten krem chyba raczej dla tłustej cery. :S Ale co to jest zioło motyle? Pierwsze słyszę o takiej roślinie.

Ja mam tlustą cerę i uzywam wlasnei tego kremu :-)Tego odkazania to chyba mało jest, bynajmniej nie czuje tego. Skora jest zas miekka i odzywiona

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #12847 przez Kahita
Replied by Kahita on topic O:Naturalne kosmetyki
Marynika a mam też ten krem z beEco? Nie mam pojęcia co to jest to zioło ale po zużytym słoiczku kremu skóra jest delikatniejsza i nawilżona. Teraz rozkoszuję się peelingiem z tej serii.
A widziałyście, że nawet AA ma teraz serię też eco?

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #12932 przez Marynika
Replied by Marynika on topic O:Naturalne kosmetyki
Teraz eco jest wszedzie :-) jeszcze chwila a beda papierosy eco.... a nie juz sa : e-papierosy hehehe Dla mnie kosmetyk musi byc oznaczony certyfikatem bym uwierzyla ze ejst naprawde ekologiczny. Bo naturalny a ekologiczny to jest jednak roznica. Druga kwestia ze wiele firm sporo chce zarobic na tej ekologicznosci :-) Odkrylam ostatnio ze Yves Rocher ma kilka kosmetyków z ECOCERT ale sa 100% drozsze niz Floslek wiec zostane przy polskiej marce, bo nie widze powodu by przepacac

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #12956 przez Kahita
Replied by Kahita on topic O:Naturalne kosmetyki
I masz rację. Poza taki kosmetyk powinien mieć też ekologiczne opakowanie, a zerknijcie na półki w drogerii. Ja też wolę nasze produkty. Widziałaś, że w tej serii jest też maseczka do twarzy?

Więcej
11 lata 3 miesiąc temu #12963 przez atuiza
Replied by atuiza on topic O:Naturalne kosmetyki
Ostatnio właśnie oglądałam kosmetyki firmy FLOSLEK. Wypowiadacie się na ich temat, i jakie jest wasze zdanie, są dobre? :) Możecie je polecić? Interesuje mnie najbardziej peeling i masło do ciała nawilżająco-regenerujące z serii BEECO. Używałyście??

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena