× Pielęgnacja urody

co na porost włosów

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #29385 przez jaaga
Replied by jaaga on topic co na porost włosów
Wg mnie te drożdże trzeba jeść a nie smarować się nimi. Można robić ewentualnie okłady na skórę przetłuszczającą się, bo ściągają pory.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
8 lata 3 miesiąc temu #29403 przez lenka
Replied by lenka on topic co na porost włosów
Są też drożdżowe maseczki na włosy, ale raczej nie na porost tylko może przeciw wypadaniu albo przetłuszczaniu. :unsure:

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #31433 przez sunandflower
Replied by sunandflower on topic co na porost włosów
Na porost włosów dobra jest odżywka Jantar (swoją kupiłam na kosmetis.pl), która ogranicza wypadanie włosów oraz stymuluje ich wzrost.

Więcej
7 lata 10 miesiąc temu #31440 przez jankam
Replied by jankam on topic co na porost włosów
Na porost włosów tak naprawdę same niewiele zdziałamy. Włosy to przede wszystkim geny. Dopiero w drugiej kolejności jest pielęgnacja. Ważne, żeby nie przesuszać skóry głowy i stosować naturalne kosmetyki. Nie możemy też przeciążać włosów nadmiarem kosmetyków, bo nawet najzdrowsze nie dadzą sobie z tym rady. Zawsze staram się trzymać zasady złotego środka. Jak maseczka to raz w tygodniu, nie częściej. Jak suplementacja to 2-3 miesiące i przerwa ok. miesiąca. Staram się myć swoje włosy delikatnymi kosmetykami. Moim ostatnim odkryciem jest czarne mydło którego skład jest naturalny, nie podrażnia i nie wysusza.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #32931 przez ginger_80
Replied by ginger_80 on topic co na porost włosów
Podobno świetnie działa codzienne picie drożdży rozpuszczonych z wodą / mlekiem, wiele dziewczyn pieje z zachwytu nad szybkimi efektami. Ale jakoś nie mam odwagi.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #32943 przez blondynka
Replied by blondynka on topic co na porost włosów
Słyszałam, że drożdże są dobre na przetłuszczające się włosy, ale na porost? Drożdże to praktycznie tylko witamina B. Jakim cudem witamina B przyspiesza porost włosów?

Więcej
7 lata 5 miesiąc temu - 7 lata 5 miesiąc temu #34147 przez Lusia
Replied by Lusia on topic co na porost włosów
Zamiast martwić się o to co będzie dobre na porost włosów, trzeba zacząć zapobiegać ich wypadaniu wpierw ja zaczelam od takiego szamponu laroche-posay.pl/produkty-do-zabieg%C3%B3w-piel%C4%99gnacyjnych/Kerium/Kerium-Szampon-przeciw-wypadaniu-w%C5%82os%C3%B3w-p4079.aspx

Moderatorzy: zielonasabina
Zasilane przez Forum Kunena