× Diety

dieta przy skurczach żołądka?

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #4474 przez anka
Replied by anka on topic O:dieta przy skurczach żołądka?
audrey napisał:

Czesto takie kurcz zoładka sa konsekwencją wrzodu zoładka lub dwunastnicy, czasem w kamicy żółciowej, moze tez byc spowodowany miedzy innymi zapaleniem jajników i macicy

Kamica w moim przypadku raczej nie, ginekologicznie też wszystko powinno być w porządku, bo niedawno robiłam badania kontrolne, ale to ciekawe że zapalenie jajników może dawać objawy żołądkowe. Wrzody podejrzewa moja rodzinna i dlatego dała mi skierowanie na gastroskopię. Jestem zapisana ale muszę czekać jeszcze do początku lipca. Zastanawiam się czy nie zrezygnować z tego badania, które nie jest przyjemne, bo już jakby nie pojawiają mi się te skurcze .. może organizm sama się wyleczył ze strachu przed gastroskopią?:woohoo:

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #4477 przez audrey
Replied by audrey on topic O:dieta przy skurczach żołądka?
Aaaa.. mówisz ze przeszło? To jakby przeszedł ci Aniu strach przed gastroskopią a wrócił skurcz żołądka to polecam ci herbatke z macierzanki, krwawnika albo nagietka.;)

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #4480 przez karolina
Replied by karolina on topic O:dieta przy skurczach żołądka?
Lepiej idź na tą gastroskopię, przynajmniej będziesz miała wykluczone wrzody. Nie jest przyjemna ale da się przeżyć.

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #4493 przez vanessa
Replied by vanessa on topic O:dieta przy skurczach żołądka?
Często ze strachu przed zabiegiem mija ból, ale nie choroba. A dolegliwości wrócą jak minie termin zabiegu.B) Lepiej więc idź na tę gastroskopię, bo może to jednak wrzody ... teraz lato więc dolegliwości mogą byc mniej dokuczliwe ale z jesienią wrócą.:(

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #4495 przez audrey
Replied by audrey on topic O:dieta przy skurczach żołądka?
Dziewczyny maja racje, lepiej idz do gastrologa, zabieg pewnie nie jest bardzo przyjemny, ale da sie przezyc. Ja tez miałam problemy z zoładkiem, bałam sie ze skonczy sie gastroskopia ale obyło sie bez. Bedzie dobrze, głowa do góry:)

Więcej
13 lata 3 miesiąc temu #4498 przez anka
Replied by anka on topic O:dieta przy skurczach żołądka?
Macie rację, dziewczyny ... w końcu nie jestem dzieckiem ... raz kozie śmierć :laugh:

Więcej
13 lata 3 tygodni temu #5399 przez norcia
Replied by norcia on topic O:dieta przy skurczach żołądka?
No i co wykazała gastroskopia?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena