× Diety

dieta kopenhaska

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #6969 przez dominika
dieta kopenhaska was created by dominika
A co sądzicie o diecie kopenhaskiej? Podobno skutecznie przyspiesza przemianę materii i dużo w niej białka, podobnie jak w diecie proteinowej. Próbowała jej któraś z Was? Rzeczywiście chudnie się bez jojo?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #6978 przez kinga
Replied by kinga on topic O:dieta kopenhaska
Kiedyś interesowałam się tą dietą i z tego co pamiętam to jest niskokaloryczna, więc powinno się chudnąć. Mankamentem jest to, że cała energia pochodzi z białek, a to duże obciążenie dla nerek. No i problem jojo po zakończeniu diety, bo ze względu właśnie na dużą ilośc białka, nie można na niej być stale (zresztą co za przyjemność ;) ). Może któraś z Was ma dłuższe doświadczenie z tą dietą?

• jolka
  • Gość
  • Gość
12 lata 8 miesiąc temu #6985 przez jolka
Replied by jolka on topic O:dieta kopenhaska
Ja prówowałam przez jakiś czas ale długo nie wytrzymałam. Schudłam chyba 2 kg w tydzień, ale odrobiłam to z nadmiarem po skończeniu diety.:woohoo: Ale jak wytrzymać na takiej diecie dłużej? Przykład: Śniadanie - 1 duża tarta marchew z cytryną, obiad -1 duża chuda ryba z cytryną, kolacja - 1 duży befsztyk + sałata bez dodatków i kawałek brokuła.;)

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #7003 przez halina
Replied by halina on topic O:dieta kopenhaska
Nie stosuję tej diety, ale trochę o niej poczytałam i zauważam, że nie używa się w niej np. w ogóle soli. Niby sól nie jest zdrowa, ale jak da się przełknąć takie bezsmakowe żarccie? Jeden dzień mozna się poświęcić, ale na dłuższą metę????

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #7020 przez felicja
Replied by felicja on topic O:dieta kopenhaska
To akurat byłoby łatwe do zrealizowania i zdrowe, bo zamiast soli można używać przypraw. No chyba, że i przyprawy nie są dozwolone w tej diecie.;)

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #7059 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:dieta kopenhaska
Może i chudnie się na tej diecie, ale mnie zdecydowanie brakowałoby owoców.

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

• marcin
  • Gość
  • Gość
12 lata 8 miesiąc temu #7136 przez marcin
Replied by marcin on topic O:dieta kopenhaska
halina napisał:

Nie stosuję tej diety, ale trochę o niej poczytałam i zauważam, że nie używa się w niej np. w ogóle soli.

No wlasnie, nie sadzicie, ze chudnie sie na tej diecie dlatego, ze nie uzywa sie soli? Sol zatrzymuje wode, a jesli jej nie zatrzyma to schudnie sie. Moja dziewczyna wlasnie zaczela stosowac te diete, nie moge jej wytlumaczyc, ze to bez sensu. Juz kiedys byla na niej i schudla chyba ze 2 kg ale szybko je odzyskala i to z nawiazka.:woohoo:

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena