× Diety

dieta białkowa

Więcej
11 lata 11 miesiąc temu #9909 przez kinga
Replied by kinga on topic O:dieta białkowa
Jakoś nie wierzę, by na samej diecie białkowej schudła 5 kg w miesiąc. pewnie jeszcze ćwiczy i wtedy rzeczywiście tłuszczyk zamienia się w mięśnie i efekt może być widoczny. Ale nie jest to dieta na dłuższą metę, bo muszą być zachowane proporcje między białkiem a minerałami, witaminami i innymi składnikami, więc trzeba by bardzo dużo jeść i ... tyć.B)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 11 miesiąc temu #9917 przez Wega
Replied by Wega on topic O:dieta białkowa
Przy diecie białkowej trzeba uważać przede wszystkim na minerały, zazwyczaj ich brak więc nie można długo jej kontynuować, a po przerwaniu efekt jojo murowany.:(

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #12610 przez dusia-czek
Replied by dusia-czek on topic O:dieta białkowa
To jest dieta, przy której chudnie się na krótką metę, ale metabolizm zwalnia się i po przejściu na normalną dietę szybko odzyskuje się utracone kilosy. ;) A kontynuować jej przez dłuższy czas nie można, bo jest ryzyko uszkodzenia nerek, no i w ogóle zakłócona równowaga mineralna.

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #12633 przez dominika
Replied by dominika on topic O:dieta białkowa
Pewnie masz rację, ale z tego co mówiła mi kumpelka, która jest na tej diecie, wynika że po jej zakończeniu przechodzi się na etap stabilizacji czy coś podobnego, polegający na tym, że kontynuuje się tę dietę ale tylko jeden dzień w tygodniu. I to ma zapobiec efektowi jojo. :S Nie wiem czy rzeczywiście zapobiega, bo koleżanka nie jest jeszcze na tym etapie. Ale na razie zadowolona. :)

Więcej
11 lata 4 miesiąc temu #12686 przez andrea
Replied by andrea on topic O:dieta białkowa
a ja chcialabym uslyszec, ze ktos przeszedl przez te diete kilka miesiecy temu i utrzymuje wage bez efektu jojo,;) obawiam sie jednak, ze moje nadzieje sa plonne.

• Viola
  • Gość
  • Gość
11 lata 4 miesiąc temu #12730 przez Viola
Replied by Viola on topic O:dieta białkowa
Ja przeszłam przez dietę proteinową i nie tylko tą zresztą. Rzeczywiście chudłam w trakcie i to nawet sporo, ale po zaniechaniu niestety waga powróciła. :( I to mimo, że jeden dzień w tygodniu byłam prawie na samym białku. ;) Przeszłam już przez dietę 1000 kalorii, kapuścianą, Kwaśniewskiego i na wszystkich efekt był podobny. Teraz testuję Montignaca, ale już trace nadzieję.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena