× Diety

dieta białkowa

Więcej
11 lata 11 miesiąc temu #5981 przez dominika
dieta białkowa was created by dominika
Czytałam trochę o diecie proteinowej, że dobra na odchudzanie i utrzymanie wagi, bo białko sprzyja przetwarzaniu tłuszczyku w mięśnie. Stosuje któraś z was tę dietę? Czy rzeczywiście skuteczna? Czy nie ma potem efektu jojo?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 10 miesiąc temu #5988 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:dieta białkowa
Nie szłabym w to. Może i sprzyja odchudzaniu, ale białko wiąże wapń i inne minerały i możesz mieć ich niedobory. :(

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Więcej
11 lata 10 miesiąc temu #6000 przez jagoda
Replied by jagoda on topic O:dieta białkowa
Widziałam gdzieś jak jakaś babka relacjonowała co je na tej diecie: na śniadanie serek wiejski, na obiad serek wiejski, na kolację jogurt a między tymi "posiłkami" litry (dosłownie litry) kawy i zielonej herbaty! Do tego jeszcze ma ćwiczyć! Dominika, i ty chcesz w to iść???

Więcej
11 lata 10 miesiąc temu #6008 przez dominika
Replied by dominika on topic O:dieta białkowa
Nie wiem czy chcę, chce natomiast moja koleżanka i szuka towarzyszki.:woohoo: Z tego co mi mówiła i co czytałam to chudnie się nawet kilogram dziennie. A ta dieta serkowa to tylko na początku, potem włącza się niektóre warzywa. Ale chyba macie rację, że to nie ma sensu.:unsure:

Więcej
11 lata 10 miesiąc temu #6030 przez karolina
Replied by karolina on topic O:dieta białkowa
Na pewno nie ma sensu! W ogóle nie ma czegoś takiego jak cudowna dieta odchudzająca bez efektów ubocznych czy jojo. Daj sobie spokój z tą dietą i przekonaj koleżankę, że to nie ma sensu.

Więcej
11 lata 10 miesiąc temu #6040 przez halina
Replied by halina on topic O:dieta białkowa
A to, że tak się chudnie, przynajmniej na początku, mnie nie dziwi, bo to jest po prostu odwodnienie, zwłaszcza jeśli pije się tyle moczopędnej kawy i herbaty.:(

Więcej
11 lata 10 miesiąc temu #6047 przez norcia
Replied by norcia on topic O:dieta białkowa
Ja również byłabym ostrożna z tą dietą. Czytałam kiedyś, że za dużo białka źle działa na nerki i może je nawet uszkodzić.:(

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena