× Diety

zdrowa dieta tucząca

Więcej
12 lata 2 miesiąc temu #4502 przez anka
Replied by anka on topic O:zdrowa dieta tucząca
Ja też od dziecka byłam chudzielcem, ale zawsze tyłam latem. I to nie z powodu słońca i odpoczynku tylko .... owoców, które zawsze jadłam w ogromnych ilościach. Mają dużo cukru więc są trochę tuczące a przy okazji dowitaminizujesz się.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Inka
  • Autor
  • Gość
  • Gość
12 lata 2 miesiąc temu #4517 przez Inka
Replied by Inka on topic O:zdrowa dieta tucząca
Podoba mi sie pomysł z dietą owocową. Nie przepadam za słodyczami, ale owoce ... owszem, owszem. A co dla Ciebie oznaczają "ogromne ilości"? Kilogram dziennie? dwa? więcej?

Więcej
12 lata 2 miesiąc temu #4525 przez anka
Są dni kiedy zjadam nawet 2 kg (np. w sezonie truskawkowym albo śliwkowym) ale na ogół kilogram to minimum.

Więcej
12 lata 2 miesiąc temu #4537 przez jolka
Replied by jolka on topic O:zdrowa dieta tucząca
Ty zjadasz 2 kg śliwek dziennie? I nie masz sensacji jelitowych po nich?

Więcej
12 lata 2 miesiąc temu #4543 przez anka
No nie, zjadam 2 kg różnych owoców, ale samych śliwek pewnie z kilogram będzie, zwłaszcza jak zaczną sie moje ulubione zwykłe węgierki. Po prostu w sezonie truskawkowo-czereśniowym a potem śliwkowym, no i winogronowym stoi na stole miska z tymi owocami i co przechodzę koło stołu, to ręka bezwiednie sięga po owoc.

Więcej
12 lata 2 miesiąc temu #4560 przez ewak
Replied by ewak on topic O:zdrowa dieta tucząca
Potwierdzam, że winogrona tuczą. Spędziłam kiedyś miesiąc wakacji na francuskim Lazurowym Wybrzeżu w pobliżu winnicy. Właścicielka winnicy pozwoliła mi korzystać z niej. Nie wiedziała chyba co czyni, bo ja zjadłam jej przez miesiąc chyba z tonę winogron.:woohoo: Efektem było przybranie na wadze kilku kilogramów, mimo bardzo aktywnego wypoczynku.

• Inka
  • Autor
  • Gość
  • Gość
12 lata 2 miesiąc temu #4573 przez Inka
Replied by Inka on topic O:zdrowa dieta tucząca
Przekonalyscie mnie. Winogrona wprost uwielbiam i moglabym je jesc kilogramami (szkoda, ze niemieszkam przy winnicy :( ) ale inne owoce tez lubie. Teraz zajadam sie truskawkami i czeresniami.:)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena