× Diety

zdrowa dieta tucząca

• Inka
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 5 miesiąc temu #4345 przez Inka
zdrowa dieta tucząca was created by Inka
Wszyscy trąbią tylko o odchudzaniu, a co mają robić chudzielcy? Ja do takich należę.:( Macie coś do zaproponowania na utycie? Rad typu "jedz więcej słodyczy i tłuszczy" nie uznaję, chodzi mi o ZDROWE przytycie.:cheer: Czy to w ogóle możliwe?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
9 lata 5 miesiąc temu #4356 przez karolina
Replied by karolina on topic zdrowa dieta tucząca
Masz rację, że chcesz przede wszystkim zdrowo utyć. Jedz w takim razie więcej węglowodanów (makarony, kasze, ziemniaki), tłuste ryby, także mięso i nabiał i jednak tłuszcz, ale ten zdrowy czyli przede wszystkim oliwa z oliwek, olej rzepakowy. Nie ograniczaj ruchu, jeśli będziesz jadła wystarczającą ilość białka to dorobisz się mięśni poprawiających wygląd. Powodzenia.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #4368 przez jagna
Replied by jagna on topic zdrowa dieta tucząca
Ja całe lato jadłabym lody, które uwielbiam. :woohoo: Nie są takie niezdrowe, wprawdzie słodkie (tuczące) ale mają jednak dużo mleka. No i może wieczorem przed spaniem jakieś węglowodanowe conieco? Np grzanki z dżemem, lekkie i będziesz mogła po nich spać nawet lepiej niż bez nich.

Jagna

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #4383 przez halina
Replied by halina on topic zdrowa dieta tucząca
Jeśli nie możesz utyć, to chyba masz bardzo szybką przemianę materii. Powinnaś więc unikać produktów jeszcze ją przyspieszających. Poszukaj, gdzieś na tej stronie jest o tym artykuł.

• Inka
  • Autor
  • Gość
  • Gość
9 lata 4 miesiąc temu #4393 przez Inka
Replied by Inka on topic zdrowa dieta tucząca
Nie wiem czy mam zbyt szybką przemianę materii ... chyba jednak nie :S Chuda jestem od dziecka i chyba dlatego, że zawsze byłam niejadkiem. Teraz staram się jeść więcej i odżywiać zdrowo ale przybrać na wadze nie mogę. Chyba to jest tak, że "jak w dzieciństwie, tak na starość"; grube dzieci wyrastają na otyłych dorosłych a chude na chudych. Nie sądzicie? Ale jak w tej sytuacji utyć?

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #4399 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic zdrowa dieta tucząca
Chyba tak jest. Mam kuzynkę, która była przekarmiana w dzieciństwie i w konsekwencji była grubym dzieckiem i teraz (dorosła)jest mocno otyła i nic się nie da zrobić. Je bardzo mało, żadnych słodyczy, mało weglowodanów i tłuszczy, dużo ruchu i ... nic, ciągle gruba.:(

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Więcej
9 lata 4 miesiąc temu #4407 przez jagna
Replied by jagna on topic zdrowa dieta tucząca
Jeśli nie masz problemów zdrowotnych i odżywiasz się poprawnie to moim zdaniem, nie powinnaś się martwić. Ciesz sie więc tym co masz ... gorzej byłoby z nadwagą.:)

Jagna

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena