× Diety

zdrowa dieta tucząca

• Inka
  • Autor
  • Gość
  • Gość
11 lata 3 tygodni temu #4345 przez Inka
zdrowa dieta tucząca was created by Inka
Wszyscy trąbią tylko o odchudzaniu, a co mają robić chudzielcy? Ja do takich należę.:( Macie coś do zaproponowania na utycie? Rad typu "jedz więcej słodyczy i tłuszczy" nie uznaję, chodzi mi o ZDROWE przytycie.:cheer: Czy to w ogóle możliwe?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
11 lata 3 tygodni temu #4356 przez karolina
Replied by karolina on topic O:zdrowa dieta tucząca
Masz rację, że chcesz przede wszystkim zdrowo utyć. Jedz w takim razie więcej węglowodanów (makarony, kasze, ziemniaki), tłuste ryby, także mięso i nabiał i jednak tłuszcz, ale ten zdrowy czyli przede wszystkim oliwa z oliwek, olej rzepakowy. Nie ograniczaj ruchu, jeśli będziesz jadła wystarczającą ilość białka to dorobisz się mięśni poprawiających wygląd. Powodzenia.

Więcej
11 lata 3 tygodni temu #4368 przez jagna
Replied by jagna on topic O:zdrowa dieta tucząca
Ja całe lato jadłabym lody, które uwielbiam. :woohoo: Nie są takie niezdrowe, wprawdzie słodkie (tuczące) ale mają jednak dużo mleka. No i może wieczorem przed spaniem jakieś węglowodanowe conieco? Np grzanki z dżemem, lekkie i będziesz mogła po nich spać nawet lepiej niż bez nich.

Jagna

Więcej
11 lata 2 tygodni temu #4383 przez halina
Replied by halina on topic O:zdrowa dieta tucząca
Jeśli nie możesz utyć, to chyba masz bardzo szybką przemianę materii. Powinnaś więc unikać produktów jeszcze ją przyspieszających. Poszukaj, gdzieś na tej stronie jest o tym artykuł.

• Inka
  • Autor
  • Gość
  • Gość
11 lata 2 tygodni temu #4393 przez Inka
Replied by Inka on topic O:zdrowa dieta tucząca
Nie wiem czy mam zbyt szybką przemianę materii ... chyba jednak nie :S Chuda jestem od dziecka i chyba dlatego, że zawsze byłam niejadkiem. Teraz staram się jeść więcej i odżywiać zdrowo ale przybrać na wadze nie mogę. Chyba to jest tak, że "jak w dzieciństwie, tak na starość"; grube dzieci wyrastają na otyłych dorosłych a chude na chudych. Nie sądzicie? Ale jak w tej sytuacji utyć?

Więcej
11 lata 2 tygodni temu #4399 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:zdrowa dieta tucząca
Chyba tak jest. Mam kuzynkę, która była przekarmiana w dzieciństwie i w konsekwencji była grubym dzieckiem i teraz (dorosła)jest mocno otyła i nic się nie da zrobić. Je bardzo mało, żadnych słodyczy, mało weglowodanów i tłuszczy, dużo ruchu i ... nic, ciągle gruba.:(

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Więcej
11 lata 2 tygodni temu #4407 przez jagna
Replied by jagna on topic O:zdrowa dieta tucząca
Jeśli nie masz problemów zdrowotnych i odżywiasz się poprawnie to moim zdaniem, nie powinnaś się martwić. Ciesz sie więc tym co masz ... gorzej byłoby z nadwagą.:)

Jagna

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena