× Diety

skuteczne diety odchudzające

• Alicja
  • Gość
  • Gość
13 lata 8 miesiąc temu #3367 przez Alicja
Replied by Alicja on topic O:skuteczne diety odchudzające
ja probowałam ale chyba nie straczyło mi cierpliwosci do zdrowej diety po odchudzaniu bo i tak przytyłam szybko nawet wiecej niż to co schudłam

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Beata
  • Gość
  • Gość
13 lata 8 miesiąc temu #3383 przez Beata
Replied by Beata on topic O:skuteczne diety odchudzające
karolina napisał:

Bo tak naprawdę nie ma skutecznych i nieszkodliwych super diet odchudzających bez efektu jo-jo. Trzeba po prostu zdrowo się odżywiać, nie podjadać i ruszać się. Czasami nadwaga jest chorobliwa i wtedy trzeba leczyć przyczynę.

albo byc caly czas na diecie :(

Więcej
13 lata 8 miesiąc temu #3386 przez dominika
Replied by dominika on topic O:skuteczne diety odchudzające
Ale nie możesz cały czas być na jakiejś jednej diecie restrykcyjnej, bo będziesz miała braki niektórych składników odżywczych.

• olka
  • Gość
  • Gość
13 lata 8 miesiąc temu #3402 przez olka
Replied by olka on topic O:skuteczne diety odchudzające
czyli co? wogole sie nie odchudzac?

Więcej
13 lata 8 miesiąc temu #3420 przez dominika
Replied by dominika on topic O:skuteczne diety odchudzające
Oczywiście, że odchudzać się jeśli masz nadwagę. Ale - tak jak pisze Karolina - przez zdrowe odżywianie, nie podjadanie i ruszanie się. Nie schudniesz tak szybko jak na jakiejś diecie cud ale schudniesz trwale.:) A jak będziesz ćwiczyć intensywnie to może i szybko schudniesz, to od ciebie tylko zależy.

Więcej
13 lata 8 miesiąc temu #3466 przez halina
Replied by halina on topic O:skuteczne diety odchudzające
Dominika ma rację. Nie ma skutecznych diet-cud, takie jest moje zdanie. Zabierz się za jakiś trening od dziś a do lata z pewnością schudniesz.:)

• Anita
  • Gość
  • Gość
13 lata 6 miesiąc temu #3895 przez Anita
Replied by Anita on topic O:skuteczne diety odchudzające
Nie ma czegos takiego jak skuteczne diety odchudzajace, wiem to po sobie, bo juz kilka przezylam i nic poza katorga i efektem jojo nie oferuja. no, chyba ze stosuje je sie do konca zycia.. ale co to za zycie wtedy.. dlatego skonczylam z tym. teraz walcze z kilogramami z pomoca farmaceuty.. ;)..he.. lykam teraz fajny srodek Reduxil sie nazywa..w zasadzie to kupilam go po tym jak pomogl kolezance schudnac po ciazy..ona zrzucila 6 kg.. mnie sie tez zamarzylo.. jeszcze za krotko biore by mowic o efektach, ale podobno nie wystepuje efekt jojo po tym.. :).. no i nie trzeba diety.. takze wygodniej.. pozdrawiam odchudzajacych sie leniuszkow ;).. tzn ja nie az taki leniuch bo troszke cwicze, ale tak dla zdrowia.. :)..ale mam problem z odmawianiem sobie.. dlatego to moj ratunek.. :)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena