× Diety

skuteczne diety odchudzające

• Wera
  • Gość
  • Gość
12 lata 4 miesiąc temu #8459 przez Wera
Replied by Wera on topic O:skuteczne diety odchudzające
U mnie nadwaga zaczyna sie chyba w glowie. Im intensywniej odchudzalam sie tym szybciej przybieralam na wadze. Czasami na samej diecie udalo mi sie troche schudnac ale po zakonczeniu odzyskiwalam zbedny tluszczyk z nadwyzka.ale jak zaczelam sie tym nie przejmowac to nie tylko nie tyje ale nawet troche schudlam. Fakt, troche wiecej sieteraz ruszam i odstawilam mocno slodkie desery, ale to nie uzasadnia spadku wagi,bo przeciez diety przez ktore przechodzilam byly znacznie bardziej restryktywne, jesli nie glodowe.;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 4 miesiąc temu #8465 przez renia77
Replied by renia77 on topic O:skuteczne diety odchudzające
Hm, może coś w tym jest. Ja jeszcze tak naprawdę nie próbowałam żadnej diety, ale moja siostra przechodziła już różne, wszystkie z marnym efektem i dopiero jak machnęła na nie ręką to przynajmniej przestała tyć.

• amelia
  • Gość
  • Gość
12 lata 4 miesiąc temu #8482 przez amelia
Replied by amelia on topic O:skuteczne diety odchudzające
A ja schudlam bez zadnych diet jak urodzilam blizniaki. W czasie ciazy troche utylam ale nie za duzo, bo musialam ograniczac sol i nic mi nie smakowalo. A potem przy dwoch niemowlakach czlowiek musi tak sie uwijac, ze nie ma czasu przysiasc ani dobrze zjesc.;)

Więcej
12 lata 4 miesiąc temu #8488 przez celine
Replied by celine on topic O:skuteczne diety odchudzające
Może i skuteczny sposób, ale trudno zaplanować bliźniaki jako sposób na schudnięcie.;)

Więcej
12 lata 3 miesiąc temu #8742 przez monika88
Replied by monika88 on topic O:skuteczne diety odchudzające
Czytalam niedawno ciekawy artykul na temat diet odchudzajacych. Ponoc skuteczna jest dieta niskokaloryczna + cwiczenia oczywiscie. Ale najwazniejsze, zeby dziennaporcje jedzenia podzielic na 5 malych posilkow, zeby nie bylo skokow insuliny.

Więcej
12 lata 3 miesiąc temu #8772 przez marzena
Replied by marzena on topic O:skuteczne diety odchudzające
ale musiałabyś być na takiej diecie w nieskończoność, a to przecież niemożliwe.;)

Więcej
12 lata 2 miesiąc temu #9129 przez monika88
Replied by monika88 on topic O:skuteczne diety odchudzające
Ale przeciez cale zycie mozna jesc 5 malych posilkow zamiast 3 a nawet tylko 2 duzych.;)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena