× Diety

skuteczne diety odchudzające

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #2996 przez renia77
skuteczne diety odchudzające was created by renia77
Chciałabym zrzucić parę kilogramów przed wiosną. Zaczynam ćwiczyć ale zastanawiam się też nad dietą. Czy któraś z Was przeprowadzała w życiu dietę odchudzającą i na ile była ona skuteczna?
Nie chcę brać żadnych cudownych tabletek, mam nie tak dużo do zrzucenia i myślę, że odpowiednia dieta by wystarczyła. Co możecie tak naprawdę polecić?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #3002 przez marzena
Replied by marzena on topic O:skuteczne diety odchudzające
Wydaje mi się, że nie ma skutecznej diety cud bez efektu jojo. Ja przed laty próbowałam kilku diet ale to nie były diety na całe życie i po ich zakończeniu szybko odzyskiwałam stracone kilogramy. a może tylko ja nie miałam wystarczająco dużo samozaparcia. :S
Teraz w miarę rozsądnie odżywiam się, dużo warzyw itp. Myślę, że potrzeba mi bardziej treningu niż diety i właśnie zabrałam się za codzienne ćwiczenia. :) Tobie też radzę poćwiczyć zamiast szukać diety, do wiosny jeszcze trochę czasu jest i kilka kilosów możesz wypocić.

Więcej
12 lata 6 miesiąc temu #3044 przez renia77
Replied by renia77 on topic O:skuteczne diety odchudzające
Za ćwiczenia też się biorę chociaż muszę przyznać, że nie robię tego zbyt regularnie.:( Po prostu nie mam czasu, najłatwiej znalazłabym go wieczorem ale jak ćwiczę wieczorem to potem mam problemy z zaśnięciem.:( Myślałam więc o diecie, która wspomoże moje gimnastyczne wysiłki, będzie w miarę zdrowa i nie da efektu jojo.

Więcej
12 lata 6 miesiąc temu #3050 przez kamilka
Replied by kamilka on topic O:skuteczne diety odchudzające
renia77 napisał:

Za ćwiczenia też się biorę chociaż muszę przyznać, że nie robię tego zbyt regularnie.:( Po prostu nie mam czasu...

To przeczytaj posty Zuzanny w wątku "jak szybko schudnąć po ciąży", może Cię zainspirują. Ja tez nie ćwiczę regularnie ale wykorzystuję każdą chwilę na jakieś rozciąganie i napinanie mięśni, zaczynam jeszcze w łóżku od gimnastyki izometrycznej, potem w łazience itd ... nazbiera się tego w ciągu całego dnia i nie musze już mieć oddzielnej sesji gimnastycznej.:)

Więcej
12 lata 6 miesiąc temu #3054 przez renia77
Replied by renia77 on topic O:skuteczne diety odchudzające
Rzeczywiście nikt nie może polecić skutecznej diety odchudzającej?

Więcej
12 lata 6 miesiąc temu #3098 przez karolina
Replied by karolina on topic O:skuteczne diety odchudzające
Bo tak naprawdę nie ma skutecznych i nieszkodliwych super diet odchudzających bez efektu jo-jo. Trzeba po prostu zdrowo się odżywiać, nie podjadać i ruszać się. Czasami nadwaga jest chorobliwa i wtedy trzeba leczyć przyczynę.

Więcej
12 lata 6 miesiąc temu #3141 przez dominika
Replied by dominika on topic O:skuteczne diety odchudzające
A może odchudzić się szybko na jakiejś diecie a po jej zakończeniu postępować zgodnie z tym co pisze Karolina? Kto tak próbował?

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena