× Diety

ciągle głodna

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #1143 przez jagna
Replied by jagna on topic O:ciągle głodna
Postaw przed sobą dużą butlę wody i jak chcesz sięgnąć po coś do jedzenia nalej sobie wody. Odechce ci się jedzenia a dodatkowo nawilży,

Jagna

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #1148 przez asiulandia
Replied by asiulandia on topic O:ciągle głodna
mnam w biurku paczke płatków śniadaniowych- podjadam i
popijam wodą

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #1323 przez norcia
Replied by norcia on topic O:ciągle głodna
Z płatkami w biurku chyba nie najlepszy pomysł, bo szybko przelatują przez ciebie i znowu jesteś głodna, a kalorii trochę maja

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #1592 przez anulka
Replied by anulka on topic O:ciągle głodna
Wpadła mi w ręce książka pisana przez dietetyków austriackich sportowców. Piszą tam m.in:
"Sportowcy nasi, którzy rano, powoli żując (bardzo ważne!), zjedli musli, przez całe przedpołudnie nie odczuwali prawie głodu, zachowując przy tym pełną wydolność. Kiedy natomiast żywieni byli jeszcze normalnymi śniadaniami, składającymi się z chleba, szynki i jaj, już o godzinie 10ej domagali się podczas treningu drugiej przerwy śniadaniowej."
A to ich musli to moczone w wodzie przez godzinę ziarna 5 zbóż, świeżo mielone + rodzynki, figi, potem dorzucali świeżo starte jabłko + jogurt.
Może też spróbujesz tej metody, zwłaszcza że smaczne.

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #1599 przez rybka
Replied by rybka on topic O:ciągle głodna
Kiedyś jadałam takie muesli i rzeczywiście zjedzone rano wystarczały na kilka godzin. Dlaczego przestałam? Nie wiem, trzeba będzie wrócić do nich.

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #1798 przez Ena
Replied by Ena on topic O:ciągle głodna
Hm...zamiast wymyslac czym sie zapchac na sile , warto by sprawdzic tarczyce i poziom cukru.

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #1830 przez marzena
Replied by marzena on topic O:ciągle głodna
Cukier u mnie jest ok, ale tarczycy nie miałam sprawdzanej, przy okazji poproszę o skierowanie na badania. Rozumiem, że taki pęd do podjadania jest przy niedoczynności tarczycy, bo przy nadczynności człowiek ma chyba skłonność do niedowagi a nie nadwagi.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena