× Diety

ciągle głodna

Więcej
13 lata 2 dni temu #270 przez marzena
ciągle głodna was created by marzena
Chciałabym schudnąć, ale ciągle jestem głodna i muszę coś podjadać. Robiłam podejścia do różnych diet, ale nic z tego nie wychodziło przez ten mój wilczy głód. Czy możecie mi podpowiedzieć co robić z tym fantem? Może jest coś wybitnie zapychającego, po czym nie będę od razu głodna?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
13 lata 1 dzień temu #272 przez karolina
Replied by karolina on topic O:ciągle głodna
Wykorzystaj lato i rób sobie michy sałatek. Nie tuczą a trochę zapchają. Poza tym popijaj czystą wodę, wypełni ci żołądek, a nie dostarczy ani jednej kalorii.

Więcej
13 lata 3 godzin temu #278 przez paula321
Replied by paula321 on topic O:ciągle głodna
Jedz częściej, ale bardzo małe porcje. Żołądek ci się skurczy i nie będzie już tak często wołać o jedzenie.

Więcej
12 lata 11 miesiąc temu #282 przez malutka
Replied by malutka on topic O:ciągle głodna
Po przebudzeniu szklanka czystej wody, potem może być kawa ale na śniadanie np. muesli z dodatkiem świeżych owoców. Obiad sałatka z dodatkiem gotowanego jajka. Generalnie razowiec zamiast chleba białego i tak jak radzi paula321 jedz mniejsze porcje, żeby skurczyć żołądek.

Więcej
12 lata 11 miesiąc temu #288 przez chuda
Replied by chuda on topic O:ciągle głodna
Unikaj ziemniaków, bo rozpychają żołądek. Wykorzystaj świeże ogórki i jak poczujesz głód zjedz ogórka. Sama woda, trochę minerałów i prawie zero kalorii.

Więcej
12 lata 11 miesiąc temu #308 przez marzena
Replied by marzena on topic O:ciągle głodna
Ja jem mało i często. Problem w tym, że za często. Nie mogę wytrzymać nawet godziny bez jedzenia i dlatego tyję. Wykorzystuję teraz Wasze patenty z wodą i ogórkiem, ale już czuję jak mi woda bulgocze w brzuchu.

• toffi
  • Gość
  • Gość
12 lata 10 miesiąc temu #567 przez toffi
Replied by toffi on topic O:ciągle głodna
Kup sobie automat do pieczenia chleba i rób własne wypieki. Jak zjesz kromkę takiego prawdziwego razowca to przez kilka godzin nie będzie ci się chciało jeść.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena