× Diety

łączyć, nie łączyć?

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #2735 przez norcia
Replied by norcia on topic O:łączyć, nie łączyć?
No właśnie. Te wszystkie diety obiecujące cuda jeśli tylko będzie się jadło to a unikało tamtego, są bardzo popularne tylko w krótkim okresie czasu. Przez tyle ile trzeba, żeby sprzedać książkę w milionowym nakładzie i zrobić kasę. Potem ludzie rozczarowują się (albo nie mają cierpliwości) i zapominają o diecie do momentu gdy ktoś inny nie wymyśli (albo odgrzeje) inną dietę-cud. I tak się to kręci od wielu wielu lat.:( Nikt nie wymyśla diety po to aby zbawić świat, tylko po to, by zarobić na tym.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu - 12 lata 7 miesiąc temu #2740 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:łączyć, nie łączyć?
jagna napisał:

Czyli co? Mam jeść samego schaboszczaka a 3 godziny potem ziemniaki? Czy też zrezygnować w ogóle z mięsa lub ziemniaków?

I na ogół w takiej sytuacji ludzie rezygnują z ziemniaków czyli węglowodanów i skrobi i rzeczywiście chudną, tylko czy zdrowo?

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

• ulka
  • Gość
  • Gość
12 lata 7 miesiąc temu #2753 przez ulka
Replied by ulka on topic O:łączyć, nie łączyć?
Właśnie. Ja optuję za dietą śródziemnomorską jako dietą na całe życie; zróżnicowana, nie trzeba sobie niczego specjalnie odmawiać no i przy tym zdrowa :). Czego chcieć więcej?

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #7246 przez Rosemary
Replied by Rosemary on topic O:łączyć, nie łączyć?
anulka napisał:

No właśnie, Błaszczyszyn skopiowała z Diamondów a oni widocznie z Haya. Nie wiem czy Hay też zalecał, żeby nie jeść nic do południa, bo to jest czas wydalania. Tak było u Diamondów i to mi się bardzo podobało, bo ja zazwyczaj nie jadałam śniadań. Czyli byłam na diecie Diamondów ale łączyłam białko z węglowodanami, bo to zalecenie tej diety akurat nie pasowało mi. :woohoo:

Wymog poszczenia do poludnia chyba jest naciagany. Rozumiem, czas wydalania, ale przeciez jelita sa strasznie dlugi i caly czas cos tam jest, nawet po wyproznieniu. No i zanim sniadanie trafi do jelit minie jakis czas. Wydaje mi sie wiec, ze tym zaleceniem nie ma co sie przejmowac za bardzo. A nie laczenie weglowodanow i skrobii z bialkiem tez jest trudne do realizacji, bo praktycznie oznacza wylaczenie z diety np. ziemniakow (no bo jak jesc same?).;)

Więcej
11 lata 7 miesiąc temu #7258 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:łączyć, nie łączyć?
Rosemary napisał:

Wymog poszczenia do poludnia chyba jest naciagany. Rozumiem, czas wydalania, ale przeciez jelita sa strasznie dlugi i caly czas cos tam jest, nawet po wyproznieniu. No i zanim sniadanie trafi do jelit minie jakis czas. Wydaje mi sie wiec, ze tym zaleceniem nie ma co sie przejmowac za bardzo. A nie laczenie weglowodanow i skrobii z bialkiem tez jest trudne do realizacji, bo praktycznie oznacza wylaczenie z diety np. ziemniakow (no bo jak jesc same?).;)

Właśnie tak, nie dajmy się zwariować.;)

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena