× Diety

przyspieszanie metabolizmu

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #2646 przez olga
przyspieszanie metabolizmu was created by olga
A co sądzicie o diecie przyspieszającej metabolizm ? Macie jakieś własne spostrzeżenia na ten temat?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #2650 przez sabina
Replied by sabina on topic O:przyspieszanie metabolizmu
Ja mam bardzo szybką przemianę materii. Czyżby dlatego, że piję dużo herbaty? Kalorii oczywiście też nie ograniczam i w ogóle wszystkie te zalecenia pasują do mnie, poza może zimną wodą, której mało piję. Hmm ...

Więcej
12 lata 8 miesiąc temu #2661 przez asiulandia
Replied by asiulandia on topic O:przyspieszanie metabolizmu
kiedyś oglądałam program o anorektyczkach i tam pani dietetyk mówiła właśnie na ten temat, radykalne ograniczenie kalori naszemu organizmowi daje mu sygnał aby gromadził tłuszcz.

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #2666 przez kaziula
Replied by kaziula on topic O:przyspieszanie metabolizmu
ta anoreksja to musi być straszna choroba widziałam kiedyś zdjęcia takich wychudzonych dziewczyn

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #2675 przez julka
Replied by julka on topic O:przyspieszanie metabolizmu
Mam koleżankę, która ciągle odchudza się ale bez efektów. Przez jakiś czas była na diecie ileś tam kalorii i ciągle liczyła kalorie w każdym kęsie. Jak nie chudła zadowalająco to zmniejszała ilość kalorii i wkurzała się bo rzeczywiście wyglądało, że wtedy nie tylko nie chudła ale nawet tyła. Teraz jest na jakiejś innej diecie i z kolei patrzy tylko na indeks glikemiczny ale też nie widzę, żeby jej ubywało kilogramów. A przemianę materii chyba ma bardzo wolną, bo je znacznie mniej ode mnie a waży prawie 2 razy tyle co ja.

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #2677 przez grubaska
Replied by grubaska on topic O:przyspieszanie metabolizmu
Intryguje mnie ta żywność ekologiczna jako przyspieszacz metabolizmu. Coś w tym pewnie jest że toksyny, które jemy powodują tycie. Czytałam gdzieś, że glutaminian sodu, ktory jest dodawany prawie do wszystkich gotowych produktow tez powoduje tycie. Chyba zainteresuje się przynajmniej warzywami ekologicznymi, tylko gdzie ich szukać?

Więcej
12 lata 7 miesiąc temu #2683 przez karolina
Replied by karolina on topic O:przyspieszanie metabolizmu
Ekoland ma informacje o wszystkich gospodarstwach ekologicznych (tych z atestem). Na ich stronie nie ma adresów ale znajdziesz tam telefon do ich przedstawiciela na dany region i możesz zadzwonić i dowiedzieć się.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena