× Diety

diety

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #24773 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic diety
Ha ha tez tak uwazam Zuzaa...

Byc moze kumpelo "J" ta kapucha ma rzeczywiscie cos, jakies enzymy itp?
Niee, o diecie nigdy nie pomysle, a ponoc zawsze slyszalem, ze nigdy nie bede gruby...Ale racja, troche widze, ze i brzuchal sie pokazal, ale w ubraniu dalej szczupla sylwetka :)

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #24794 przez norcia
Replied by norcia on topic diety

A ja tak sobie myślę, że ewentualne chudnięcie po tych wszystkich dietach związane jest z tym, że człowiek zachowuje samodyscyplinę w trakcie takiej diety, je tylko to co zalecane, nie podjada między posiłkami i dlatego efekt widać. A po skończeniu diety powracają stare nawyki i tyje się na potęgę. ;)

Może coś w tym jest, skoro ludzie mówią, że chudną a to na diecie winogronowej, a to kapuścianej, a to ziemniaczanej czy cytrynowej. Trzymają się reżimu i w efekcie nie tylko mniej jedzą, ale i nie jedzą nic tuczącego. Kapusta, z tego co wiem, jest bogata w przeciwnowotworowe polifenole, ale czy one mają wpływ na metabolizm?

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu - 7 lata 8 miesiąc temu #24801 przez martakos
Replied by martakos on topic diety
Może coś w tym jest. Ale z drugiej strony, jeśli taka kapusta działa moczopędnie to przede wszystkim organizm pozbywa się wody. I to jest ok jeśli tej wody jest nadmiar, ale co jeśli nie?
Jasmin, a jak u ciebie było z efektem jo-jo?

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #24807 przez jasmin
Replied by jasmin on topic diety

Może coś w tym jest. Ale z drugiej strony, jeśli taka kapusta działa moczopędnie to przede wszystkim organizm pozbywa się wody. I to jest ok jeśli tej wody jest nadmiar, ale co jeśli nie?
Jasmin, a jak u ciebie było z efektem jo-jo?

Dla mnie to działanie moczopędne było super gdyż mam tendencję do zatrzymywania wody w organizmie tak więc dla mnie ta dietka była świetna .
Później już spadał tłuszczyk i po miesiącu ubyło 8 kg ale niestety musiałam uważać co poźniej jem .
Efekt jo-jo był więc trzeba było trochę silnej woli żeby odstawić niektóre produkty.
Za rok powtórzyłam i chyba wtedy spadło mi to co nabrałam przez zimę ale nie było tego dużo.
Niestety, ta dietka ma to do siebie, że kolejny raz trudno wytrzymać, ta kapusta po prostu się przejadła :S

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #24827 przez sylwia
Replied by sylwia on topic diety
No i to moczopędne działanie nie u każdego się sprawdza bo może prowadzić do odwodnienia, a to gorsze niż nadwaga. Czytałam o tej diecie, że nie można jej stosować przy arytmii, może właśnie dlatego?

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #24829 przez jasmin
Replied by jasmin on topic diety

No i to moczopędne działanie nie u każdego się sprawdza bo może prowadzić do odwodnienia, a to gorsze niż nadwaga. Czytałam o tej diecie, że nie można jej stosować przy arytmii, może właśnie dlatego?

Być może dlatego nie jest zalecana dla chorych na arytmię,ja nie mam tego problemu więc efekt moczopędny jest dla mnie wskazany.

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena