× Diety

diety

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #24756 przez olga
Replied by olga on topic diety

Pierwszy raz na tej diecie byłam przez miesiac i wtedy spadło mi 8 kg, świetnie się czułam, 0 celluitu,naprawdę mi służyła.
To jest przepis na 7 dni, codziennie oprocz zupki kapuscianej dodaje się inne produkty bo wiadomo, ze na samej kapuście długo nie da się wytrzymać.
Mam gdzieś tę kartkę bo nie pamiętam wszystkiego.
Jeśli chcesz to poszukam i przepisze tutaj.
Za rok znów powtórzyłam i też spadałam na wadze, najlepiej bliżej lata, nie w zimie.

Tydzień to da się wytrzymać, nawet ja wytrzymałabym. A co jest jeszcze dozwolone obok tej kapuścianej zupy?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #24757 przez jasmin
Replied by jasmin on topic diety
Ta dieta jest rozłożona na 7 dni, codziennie do pięciu talerzy zupki i codziennie coś innego.
Po rtygodniu można zaczać od nowa.
Nie wolno zmieniać, jeśli chcesz dokładne dane to poszukam tej kartki, gdzie mam wszystko spisane.

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #24763 przez nata
Replied by nata on topic diety
czyli nie 7 dni tylko ileś razy po 7 dni? i 5 talerzy tej samej zupy dziennie? Zastanawiam się co takiego ma ta kapusta, że odchudza. :unsure:

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #24765 przez jasmin

czyli nie 7 dni tylko ileś razy po 7 dni? i 5 talerzy tej samej zupy dziennie? Zastanawiam się co takiego ma ta kapusta, że odchudza. :unsure:

Jest moczopędna i w pierwszych dniach schodzi głównie woda, dlatego trzeba uzupełniać no a poźniej to już kilogramy lecą tylko trzeba trzymać się zasad.
Zresztą, poczytaj sobie bo znalazłam link.

http://www.dietakapusciana.com/jadlospis.html

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #24767 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic diety
Cos podejrzewam ,ze jakby tylko jesc 5 laterzy kazdej innej zupy i pic caly dzien to by na jedno wyszlo. Najpierw wody odejda, a potem kilogramy.
Przeciez to glodowka...Ja sie zupa nie umie najesc, to jak woda, chocby gesciejsza.
Ale nie odradzam ,moze to zloty przepis? :laugh:
Zaraz jade juz po zonke, to do jutra. DOBRANOC :)

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #24768 przez jasmin

Cos podejrzewam ,ze jakby tylko jesc 5 laterzy kazdej innej zupy i pic caly dzien to by na jedno wyszlo. Najpierw wody odejda, a potem kilogramy.
Przeciez to glodowka...Ja sie zupa nie umie najesc, to jak woda, chocby gesciejsza.
Ale nie odradzam ,moze to zloty przepis? :laugh:
Zaraz jade juz po zonke, to do jutra. DOBRANOC :)

Spróbuj a zobaczysz jaki będziesz smukły.
Teraz pewnie jesteś brzuszkowaty i dlatego tak Cię interesuje ta dietka... Rochu021 :woohoo:

> Benjamin Franklin

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #24772 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic diety
A ja tak sobie myślę, że ewentualne chudnięcie po tych wszystkich dietach związane jest z tym, że człowiek zachowuje samodyscyplinę w trakcie takiej diety, je tylko to co zalecane, nie podjada między posiłkami i dlatego efekt widać. A po skończeniu diety powracają stare nawyki i tyje się na potęgę. ;)

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena