× Diety

diety

• tom
  • Gość
  • Gość
11 lata 3 miesiąc temu - 11 lata 3 miesiąc temu #7635 przez tom
Replied by tom on topic O:diety
Sposoby na schudnięcie są wbrew pozorom proste. Ograniczyć spożycie jedzenia oraz zwiększyć aktywność fizyczną.
Pierwszy warunek można spełnić zmniejszając ilość kalorii spożywanych w ciągu dnia. Najlepiej jest ustalić np: z dietetykiem jaka minimalna ilość kalorii jest bezpieczna dla naszego zdrowia. Jeśli chodzi o ruch to najlepsze oczywiście są ćwiczenia aerobowe jak bieganie, pływanie, jazda na rowerze czy nawet chodzenie. Ważna jest regularność, 3 razy po minimum 30 minut w tygodniu. Takie podejście niemal gwarantuje utratę 0,5 kilograma tygodniowo.

Na tej stronce można znaleźć wiele diet i wskazówek:www.odchudzajace.org

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

• Wera
  • Gość
  • Gość
9 lata 8 miesiąc temu #14854 przez Wera
Replied by Wera on topic O:diety
Rezygnujemy z diet bo są nieracjonalne. Wybieramy je pod wpływem impulsu a potem okazuje się ze nie dajemy rade bo jajek nie cierpimy a po kapuście boli nas żołądek...wybór trzeba przemyślec, skonsultowac z fachowcem zeby sie nie wpędzic w chorobe. Dla tych, których przy konsultacjach odstraszają koszty polecam poszukanie darmowych bo i takie są. Ja znalazłam kilka. Ostatecznie wybrałam Radka Króla (stąd nazwa tego programu żywieniowego - program królów) po obejżeniu materiału w TVN. Dobrał mi diete do moich upodobań, do stanu zdrowia itp. Dzięki temu chyba bezbolesnie przeszłam przez 11 tygodni i schudłam na własne wesele :)

Więcej
7 lata 8 miesiąc temu #23831 przez Susanah
Replied by Susanah on topic diety
Moim zdaniem potrzebna jest wytrwałość i trochę samodyscypliny i wtedy nie trzeba będzie specjalnej diety. Przeglądałam trochę sieć pod kątem diet i zastanawiam się czy da się coś jeszcze wymyślić. Bo są już diety ziemniaczane, kapuściane, herbaciane, cytrynowe ....

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #24733 przez jasmin
Replied by jasmin on topic diety
Niestety, po czterdziestce jest wolniejsza przemiana materii a co za tym idzie, łatwiej przytyć niż zrzucić.
Jedyna rada to ograniczać tuczące potrawy, jeść mniej i więcej się ruszać.
Czasem przyczyną tycia jest również niedoczynność tarczycy ale nie w każdym przypadku.
Kiedyś byłam na diecie kapuścianej i schudłam 8 kg ale poźniej musiałam uważać co jem i w jakiej ilości bo kilogramy zaczęły wracać.
Teraz dużo chodzę z pieskiem i na razie nie mam problemu z wagą choć może przydałoby się zrzucić ze 2 kg.

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #24741 przez olga
Replied by olga on topic diety
Jasmin, a jak długo byłaś na tej kapuścianej? Da się wytrzymać na samej kapuście? Ja w ogóle to lubię kapustę, ale tak na okrągło to długo nie wytrzymałabym.

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #24743 przez jasmin
Replied by jasmin on topic diety
Pierwszy raz na tej diecie byłam przez miesiac i wtedy spadło mi 8 kg, świetnie się czułam, 0 celluitu,naprawdę mi służyła.
To jest przepis na 7 dni, codziennie oprocz zupki kapuscianej dodaje się inne produkty bo wiadomo, ze na samej kapuście długo nie da się wytrzymać.
Mam gdzieś tę kartkę bo nie pamiętam wszystkiego.
Jeśli chcesz to poszukam i przepisze tutaj.
Za rok znów powtórzyłam i też spadałam na wadze, najlepiej bliżej lata, nie w zimie.

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
7 lata 7 miesiąc temu #24746 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic diety
To jak to bylo Jasminka z tym kulaniem sie po ulicy? :laugh:
Ale potem jak schdlas te 8 kg, to pewnie frygalas jak mlodka po miescie :woohoo:

Ale wracam do tematu (bo znowu podpadne).
Moze opinia meska zainteresuje niektore z Was? Patrzac na zonke to widze wszystkie diety bez sensu :angry:

Jak wazyla 67 kg, bylo jej za duzo przy 1,62 cm. Nadszedl wiec czas na diete i jaka by ona nie byla, to i chudla kilka kilo, ale potem i tak nie wytrzymywala i po miesiacach nie tylko wracala do wagi, ale po kazdej diecie bylo jednak wiecej kg...???
To tych probach 2-3 letnich z dietami dzisiaj wazy 74,a pewny jestem jakby nic nie robila tylko jadla jak zawsze ,normalnie to by jeszcze 70-ki nie przekroczyla...
Te slimfasy i inne, na tym robia interesy, ale to niepotrzebne nikomu, jak bedziemy jedli obojetnie jaki proszek i nic wiecej to i tak schudniemy !!!
Jasne, ze jak sie wazy juz ...uff , itd to dobrze jest cos z tym zrobic i byc juz konsekwentnym,a najlepiej podwiazac zaladek.

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena