× Diety

diety

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #2499 przez alina
diety was created by alina
Nigdy jeszcze nie byłam na żadnej diecie. Mam znajomą, która co kilka tygodni jest na innej diecie (no czasami wytrzyma 2 miesiące na jednej). Czy jestem wyjątkiem? Czy Wy przestrzegacie jakiejś diety? Czy często je zmieniacie? Czym się kierujecie przy wyborze diety?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #2506 przez jagna
Replied by jagna on topic O:diety
Ja odżywiam się w miarę zdrowo (chyba :huh: ) ale nigdy nie stosowałam żadnej diety specjalnej. Jem wszystko na co mam ochotę, ale tak się składa, że na te najbardziej niezdrowe produkty po prostu nie mam ochoty. No i przy tym nie mam problemu z nadwagą.

Jagna

• danoota
  • Gość
  • Gość
12 lata 5 miesiąc temu #2513 przez danoota
Replied by danoota on topic O:diety
A ja zmieniam diety kilka razy w roku :laugh: . Za każdym razem wierzę, że aktualna to ta na całe życie :woohoo: . Niedługo chyba zabraknie diet dla mnie.:S

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #2523 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:diety
Nie martw się, nie zabraknie diet. Częstotliwość ich wymyślania jest ogromna i widocznie jest zapotrzebowanie na kolejne diety, bo inaczej nikt nie zadawałby sobie trudu wymyślaniem nowej. A biznes musi się kręcić, nieprawdaż?

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

• danoota
  • Gość
  • Gość
12 lata 5 miesiąc temu #2526 przez danoota
Replied by danoota on topic O:diety
No ale ileż można wymyślać? Przecież gdzieś są granice! I co ja wtedy będę robić?:ohmy: wracać do diet, przez które już przeszłam?:S

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #2541 przez zuzaa
Replied by zuzaa on topic O:diety
Taak. Przyjrzyj się dobrze, te wszystkie "nowe" diety to też odgrzewane kotlety. :woohoo:

Nie przemęczaj się! Jutro też jest dzień.

Więcej
12 lata 5 miesiąc temu #2548 przez olga
Replied by olga on topic O:diety
Ja przez kilka lat byłam wegetarianką. Nie taką stricte, bo jadłam nabiał. I to była jedyna dieta, której przestrzegałam kiedykolwiek. Teraz trochę odpuściłam (z lenistwa, bo trzeba było gotować osobno dla rodziny a osobno dla mnie)) ale jem mało mięsa (czasami drób i ryby).

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena