× Diety

Piperyna na odchudzanie czy warto ?

Więcej
4 lata 7 miesiąc temu #42587 przez sylwia
Replied by sylwia on topic Piperyna na odchudzanie czy warto ?
Tylko trzeba jeszcze byc w nastroju do tanczenia, a z tym przy sprzątaniu różnie bywa. ;)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
4 lata 6 miesiąc temu - 4 lata 6 miesiąc temu #43202 przez SandraB
Replied by SandraB on topic Piperyna na odchudzanie czy warto ?
Piperyna zawarta jest w czarnym pieprzu i chyba się od niej uzależniłam, bo uwielbiam dodawać pieprz do każdej potrawy :D Dbam o swoje ciało i staram się ćwiczyć, mam swojego dietetyka i trenera, który mi dobiera ćwiczenia, jak również bilansuje dietę, by wszystko było dopasowane do moich potrzeb. By mieć pieniądze na to wszystko, mam swoje sposoby na zarobek. Prowadzę rodzinny biznes, ale to inna historia :)

Więcej
4 lata 6 miesiąc temu #43239 przez irkagor
Replied by irkagor on topic Piperyna na odchudzanie czy warto ?

Tylko trzeba jeszcze byc w nastroju do tanczenia, a z tym przy sprzątaniu różnie bywa. ;)

Trzeba przygotować odpowiednią muzykę, która sama wciąga do tańca. Już taka mi leci i zabieram się za wielkie porządki przedświąteczne. Jeszcze tylko kawka i do roboty.:)

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #43591 przez edytakosinska
Replied by edytakosinska on topic Piperyna na odchudzanie czy warto ?
Według mnie piperyna jako suplement to dobry pomysł :) Swoje odchudzanie zaczęłam w listopadzie- ćwiczę cardio z Mel B trzy razy w tygodniu, do tego dieta ( ale nie jakas restrykcyjna, bez przesady, po prostu zdrowe produkty wcinam) i do tego zażywam piperina max. Planowo pod koniec stycznia powinnam zakończyc kurację. Jak na razie z efektów jestem zadowolona- dobrze, że sa wyprzedaże, bo spora częśc garderoby jest do wymiany, ale bardzo mnie to cieszy, bo to oznacza, ze są efekty :)

Więcej
4 lata 5 miesiąc temu #43630 przez irkagor
Replied by irkagor on topic Piperyna na odchudzanie czy warto ?
Chudniesz, bo ćwiczysz i zdrowo się odżywiasz a nie z powodu piperyny. W ogóle to suplementy na odchudzanie są ryzykowne, bo można łatwo zaburzyć metabolizm.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena