× Diety

Piperyna na odchudzanie czy warto ?

Więcej
5 lata 3 dni temu #42201 przez dinana
Piperyna na odchudzanie czy warto ? was created by dinana
Próbuję schudnąć 15 kg, testowałam niedawno african mango ale z mizernym skutkiem, koleżanka powiedziała mi o piperynie że z nią na pewno uda mi się schudnąć jej udało się zrzucić 5 kg w miesiąc, niby jestem przekonana do zakupu preparatu o nazwie piperine burner ale nie do końca przekonuje mnie kolejny zakup suplementu, może mojej koleżance bardziej pomogła dieta niż ta piperyna. Nie wiem już sama ale może wy macie jakieś doświadczenie z tym tematem - napiszcie proszę.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 1 dzień temu #42229 przez sabbbina
Replied by sabbbina on topic Piperyna na odchudzanie czy warto ?
Stosowałam kiedyś Piperine Burner. Po miesiącu odstawiłam tylko dlatego że osiągnęłam tak szybko postawiony sobie cel w postaci spadku wagi. POLECAM

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu - 4 lata 11 miesiąc temu #42325 przez vulpixxx
Replied by vulpixxx on topic Piperyna na odchudzanie czy warto ?
Piperyna podobno pomaga ale nie stawiaj tylko na nią. Ważny jest odpowiedni dobór diety i ćwiczeń ale również świadomość własnego ciała, ostatnio udało mi się skontaktować telefonicznie z panią Patrycją Tłustochowicz, która na swoich sesjach psychodietetycznych odpowiedziała na wszystkie moje pytania i zmieniła postrzeganie tego, czym tak na prawdę jest dieta oraz własnego ciało Udało mi się z nią nawiązać kontakt poprzez tę stronę: zawszezgrabna.pl /Polecam :)

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu - 4 lata 11 miesiąc temu #42447 przez bibitka
Replied by bibitka on topic Piperyna na odchudzanie czy warto ?
ja polecam jakiś suplement naturalny na odchudzanie, moja znajoma używała acai berry 900 i niby działało. Ale np helti.pl/forum/acai-berry-900 dzisiaj znalazłam takie komentarze o tych jagodach i teraz nie wiem czy kupić co myślicie o tych komentarzach warto im wierzyć?

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #42516 przez Kamila
Replied by Kamila on topic Piperyna na odchudzanie czy warto ?
Według mnie takie suplementy na odchudzanie są bez sensu. O wiele lepiej już stosować dietę i uprawiać jakąś aktywność. Nawet poprzez same obowiązki domowe jak sprzątanie można fajnie schudnąć, szczególnie jeżeli np. podczas niektórych codziennych czynności będziemy np. tańczyły itd. Sama wiem po sobie :)

Firma sprzątająca - http://silver-service.pl/

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu - 4 lata 11 miesiąc temu #42536 przez Klaudiusz
Replied by Klaudiusz on topic Piperyna na odchudzanie czy warto ?
Jeśli chodzi o suplementacje trzeb uważać z nią tak jak z lekami. W ostatnim czasie również używałam suplemantów glutamina-odzywki.pl/odzywki-na-mase.html i jak na razie nie narzekam. Najlepiej wypróbuj,a zobaczysz jaki będzie efekt.

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #42555 przez irkagor
Replied by irkagor on topic Piperyna na odchudzanie czy warto ?
Podoba mi się tańczące sprzątanie. Kupuję pomysł. :)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena