× Diety

ćwiczenia i dieta na brzuch

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu - 5 lata 2 miesiąc temu #39512 przez Kerista
ćwiczenia i dieta na brzuch was created by Kerista
Poszperałam troszkę w sieci i znalazłam obk.pl/pozbadz-sie-brzuszka-na-zawsze-2/ dość interesujące ćwiczenia , tylko nie wiem jaką diete wybrać która by jeszcze pomogła tym ćwiczeniom. Polecacie coś ?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
5 lata 2 miesiąc temu #39534 przez Lukrecja
Replied by Lukrecja on topic ćwiczenia i dieta na brzuch
Zrób sobie bilans kaloryczny i odejmij od niego 20%, później sprawdź jakie jest zapotrzebowanie, białka, węglowodanów i tłuszczy dla Twojego wieku i wagi którą chcesz osiągnąć

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu - 4 lata 11 miesiąc temu #41155 przez madzia kalarepka
Replied by madzia kalarepka on topic ćwiczenia i dieta na brzuch
ja jestem tradycjonalistką i ćwicze z chodakowska i mel b ;) Co więcej stosuje różne suplementy diety oraz jestem na deficycie kalorycznym ;) Pierwsze efekty przyszły po miesiącu więc warto się starać ;) jakby któras z was szukała dobrego sklepu z suplementami w rozsądnych cenach to polecam kup suple zawsze tam robie zakupy, ostatnio dostałam fajną rozpiske diety w gratisie ;)

Najlepsza kawa w krakowie - Jaką kawę pijasz? – Czarną jak noc, słodką jak grzech.

Więcej
4 lata 11 miesiąc temu #41156 przez jagna
Replied by jagna on topic ćwiczenia i dieta na brzuch
Jak masz taką wspaniałą dietę to po co jeszcze suplementy?

Jagna

Więcej
4 lata 8 miesiąc temu #42395 przez emiliana
Replied by emiliana on topic ćwiczenia i dieta na brzuch

ja jestem tradycjonalistką i ćwicze z chodakowska i mel b ;) Co więcej stosuje różne suplementy diety oraz jestem na deficycie kalorycznym ;) Pierwsze efekty przyszły po miesiącu więc warto się starać ;) jakby któras z was szukała dobrego sklepu z suplementami w rozsądnych cenach to polecam kup suple zawsze tam robie zakupy, ostatnio dostałam fajną rozpiske diety w gratisie ;)

A jak twoje stawy po Chodakowskiej? Ja nie mogłam z nią długo ćwiczyć, bo od razu miałam masakrę z kolanami ;/

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #45038 przez alina12
Replied by alina12 on topic ćwiczenia i dieta na brzuch
Gdzieś czytałam, że zbyt liczne brzuszki wykonywane w sposób nieodpowiedni niekoniecznie spowodują utratę obwodu interesującej nas partii ciała, ale wręcz przeciwnie - może i tłuszczyk zniknie, ale powstaną mięśnie, które niekoniecznie zmniejszą obwód brzucha. Dlatego trzeba je robić z głową.

Więcej
4 lata 1 miesiąc temu #45042 przez kangaas
Replied by kangaas on topic ćwiczenia i dieta na brzuch
Ale lepsze mięśnie niż tłuszczyk. I zdrowiej i estetyczniej choć obwód talii ten sam.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena