× Diety

Dieta nutritariańska

Więcej
7 lata 2 miesiąc temu #37262 przez martakos
Replied by martakos on topic Dieta nutritariańska
A nie obawiasz się jo-jo? Zwykle na tych dietach odchudzających tak jest. A ta nutritariańska to moim zdaniem może być tak od wiosny do początków jesieni. Później trzeba jednak czegoś bardziej energetycznego.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
7 lata 2 miesiąc temu #37271 przez jasmin
Replied by jasmin on topic Dieta nutritariańska
Martakos, po każdej diecie może być efekt jo-jo i wiadomo, ze po zakończeniu trzeba powoli wprowadzać normalne produkty a niektóre nawet odstawić ale nie żałuję bo świetnie się czuję, taka lekka :laugh:
Warto było się zmobilizować a jakoś tak jest, że latem nie mam ochoty na odchudzanie bo jest za dużo pokus, właśnie pod jesień mam chęć na dietkę.

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
7 lata 2 miesiąc temu #37273 przez martakos
A nie marzniesz na takiej lekkiej dietce w taką pogodę jak teraz? Ja w lecie jestem praktycznie wegetarianką a nawet weganką ale jak przyjdą chłody to mam jednak potrzebę mięska. ;)

Więcej
7 lata 2 miesiąc temu #37277 przez jasmin
Replied by jasmin on topic Dieta nutritariańska
Nie marznę, może trudno w to uwierzyć ale naprawdę nie marznę a czuję się super.
Jem mięso ale tylko drób i tylko w niektóre dni, jak na razie nie ciągnie mnie ani do słodyczy ani do innych zakazanych potraw.

" Zdrowy rozsądek to rzecz, której każdy potrzebuje, mało kto posiada a nikt nie wie, że mu brakuje."
> Benjamin Franklin

Więcej
7 lata 1 miesiąc temu #37758 przez Marlencia
Replied by Marlencia on topic Dieta nutritariańska
Nie słyszałam o tej diecie, ale mnie osobiście żadne diety nie interesują. Po prostu na co dzień staram się jeść rozważnie i jak jednego dnia przegnę z ilością pizzy i słodyczy to następnego dnia jem mniej : )
ale zdaję sobie sprawę, że niektórym osobom tylko dieta może pomóc w zachowaniu smukłej sylwetki.

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu - 6 lata 10 miesiąc temu #39628 przez Merix
Replied by Merix on topic Dieta nutritariańska
Słyszałem o tej diecie - jest dobra, ale przy dobraniu odpowiednich suplementów :)
przykladowediety.info/suplementy/thermacuts/

Więcej
6 lata 10 miesiąc temu #39637 przez martakos
To do kitu ta dieta jeśli wymaga suplementów.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena