× Diety

Okresowy post

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #50122 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Okresowy post
Kurcze ciagle cos zapomne.
Zadnych sokow, nawet cienkiej zupki tez nieeee !! Ona tylko zdenerwuje zoladek, aby poczul sie glodny, niedojedzony...
Tylko woda, herbatki, slaba kawusia raz dziennie, cala reszta ZABRONIONA !! Ale tez niczego wiecej nie potrzebujemy, juz to sprawdzilem przeciez :)
To juz trzeci post choc nie moj temacik, zadze sie u Dominiki az za bardzo...Ale Adminka pewnie i tak zadowolony bo dzis tez post rozpoczela, moze trafilem :)

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #50125 przez nata
Replied by nata on topic Okresowy post
Wybaczcie, ale czegoś tu nie rozumiem. Jak może pomóc taki jednodniowy post, jeśli przed nim i po nim czlowiek się opycha i to niekoniecznie zdrową żywnością? Nie lepiej po prostu zdrowo i umiarkowanie jeść i nie robić żadnych postów?:huh:

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #50128 przez Tadeusz

Wybaczcie, ale czegoś tu nie rozumiem. Jak może pomóc taki jednodniowy post, jeśli przed nim i po nim czlowiek się opycha i to niekoniecznie zdrową żywnością? Nie lepiej po prostu zdrowo i umiarkowanie jeść i nie robić żadnych postów?:huh:

Prawie zaginiona Nata nam sie odnalazla :laugh:
Nie rozumiesz to juz wyjasniam : to nie jest jednodniowy post jak piszesz, poczytaj kilka ostatnich postow. To jest post 2x w tygodniu, 9 razy w miesiacu !! Uwierz mi ,ze w czasie tego postu nikt sie nie opycha, wiem po sobie. Zawsze duzo jadlem, teraz nie da rady, jem srednio a moze i malo...Przy tym poscie nie czujemy glodu jak kiedys...
Piszesz zdrowo jesc ,umiarkowanie.
Nata postu o wodzie nic nie zastapi chocbys nie wiem jak zdrowo jadla,a co jest jeszcze zdrowe do jedzenia na swiecie, bo w Europie watpie. Dlatego ten post tak pieknie odtruwa nas...
Kolezanki wspomnialem , ze woda tylko, herbata...ale nie ta mocna i czarna,,,taka jak z pokrzywy jest takich innych troche, kumianki itp...Ale o samej wodzie najlepiej...

(Madrosc Strycha)

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #50138 przez nata
Replied by nata on topic Okresowy post
Wierzę, że taka głodówka pozwala pozbyć się części toksyn. Nie wszystkich oczywiście, bo tych najgorszych nie da się usunąć nawet najdłuższą głodówką. Ale jak ktoś, tak jak ja nie czuje takiej potrzeby, to co? Na siłę głodować, bo inni to robią?

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #50139 przez Tadeusz

Wierzę, że taka głodówka pozwala pozbyć się części toksyn. Nie wszystkich oczywiście, bo tych najgorszych nie da się usunąć nawet najdłuższą głodówką. Ale jak ktoś, tak jak ja nie czuje takiej potrzeby, to co? Na siłę głodować, bo inni to robią?

Nati no widzisz i znowu troche popiszesz z ta wredota Tadeuszowom :) Jeszcze do tego namawial Cie tu bedzie na glodowki tylko o wodzie...
Ale tak prawde mowiac to tylko trzymam kciuki za kolezankami co pisaly ,ze chyba sprobuja jak Raviola, jeszcze chyba inne dwie wspomnialy o poscie 5+2...Jasne, ze kazdy post to trzeba samemu miec przekonanie, choc mozna cos podpowiedziec i przedstawic plusy jego i minusy, jesli i takie sa ?
A dzis jak wstalem zauwazylem wage i sie zwazylem...Zrobilem oczy bo po kilku postach schudlem 4 kG !! Ja tylko poszcze nie odchudzam sie , to chyba to nie bedzie efekt jojo ? Rzeczywiscie jadlem duzo ,a teraz sie poprostu nie da, chyba tak szybko sie zaladek przestawia i informuje - Dosc juz jestem pelny ...

(Madrosc Strycha)

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #50152 przez JulaSon
Replied by JulaSon on topic Okresowy post
Ja swojego jeszcze nie zaczęłam, bo miałam co innego na głowie ale za 2 tyg mam urlop więc planuję zacząć, jak nie da się pełnego to w łagodniejszej wersji. Ale, piję cały czas oczyszczające herbatki z pokrzywy i liście mniszka do sałaty i smoothie więc za dużo tych toksyn chyba nie mam. :unsure:

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #50153 przez Tadeusz

Ja swojego jeszcze nie zaczęłam, bo miałam co innego na głowie ale za 2 tyg mam urlop więc planuję zacząć, jak nie da się pełnego to w łagodniejszej wersji. Ale, piję cały czas oczyszczające herbatki z pokrzywy i liście mniszka do sałaty i smoothie więc za dużo tych toksyn chyba nie mam. :unsure:

To byla bys juz osma z naszego forum co zacznie poscic :)
Nata jest taka troche przeciwniczkom, ale zaskoczyly mnie postem 5+2 Jag i Jaga jak i piec innych kolezanek :)
Jula te lagodniejsze wersje to pewnie sa natrudniejsze i szybko spalaja na panewce. Jak wspomnialem, cienkie zupki czy cos tam innego to horror, bo zoladek od razu podrazniony i chce wiecej,a nie jedzac nic, on po prostu spokojnie czeka i....przyzwyczaja sie do glodu. Najlatwiejszy i jedyne wyjscie to post tylko o wodzie, Twoje herbatki tez nie przeszkadzaja choc to tylko "jeden dzien", o samej wodzie nie ma problemu wytrzymac,a te herbatki i tak najmniej toksyn wyciagaja z organizmu.
Glodowka wyciaga ich duuuuzo wiecej :) Jak zaczniesz to napisz dokladnie co i jak ?
Kolezanki pojutrze juz piatek, ktora kolejna rozpoczyna glodowe ?:)

(Madrosc Strycha)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena