× Diety

Okresowy post

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #50102 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Okresowy post

Głodówkę raz w tygodniu, w dodatku w lecie da się wytrzymać. I gotowa byłabym spróbować. Ale cała rodzina powinna być na takiej głodówce bo jeśli mam gotować dla innych to marnie to widzę.

No widzisz Kangaaska i dalej bedziesz obciazala nadmiernie zoladek i watrobe,a glowowka taka jest zdrowa, chocby raz w tygodniu. Przynajmniej wplyn na meza tylko ,bo dzici w podstawowce to musza sie odzywiac codziennie. Widzisz jaki jestem mily, moze nawet Cie odmlodzilem :laugh:
Ale zgadzam sie z Toba, dobrze miec wsparcie, chodzi o to aby lodowka byla zamknieta na przyslowiona klodke w tych dniach, kazde szykowanie posilkow z glowy. Dziewczyna przetlumaczcie tym swoim "starym", ze dlugo juz nie pociagna jak nie zaczna tego postu, chyba ze czekacie na meza gruba emeryturke :woohoo:
Dodam jeszcze ,ze u nas ta glodowka idzie super i powiem Wam, ze dwa dni w tygodniu a jeden...Nie ma zadnej roznicy bo w miedzy czasie kilka dni jemy,a jak juz potrafimy jeden dzien nie jesc w tygodniu to drugi ...calkowita pecha !!
Plusy postu sa od razu b. widoczne. Wracajac z garazu do domu mam pod ostra gorke i zdziwilem sie ,ze w czasie postu wcale sie nie mecze,a czesto padam jak dojde do domu...I jakos mniej sie je, chyba zaladek sie kurczy- Samo zdrowie :)

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #50104 przez Tadeusz
Czy aby na pewno zima ma byc trudniej o samej wodzie ? Mysle, ze jak do zimy wyrobimy to chyba nie bedzie problemu, wiecej na spacerki trzeba bedzie wychodzic, dotlenic sie tez dobrze.
Pisze znowu bo mi sie Justyna przypomniala - Nagle ucichla ? Juz nawet domyslam sie czym podpadlem :( Ta "niesmiala dziewica" na stowe !
Staram sie czesto na wesolo, ale wiecej mam niewypalow niestety, a Justi pewnie rzeczywiscie niesmiala i tak sie dziewczyna sprezyla aby popisac, a ze mnie przypadkowo wyszedl taki dran :unsure:
Justi a mi sie naprawde po Twoich slowach przysnil proboszcz - Nie picuje tym razem :)
Moze jeszcze : meldujcie dziewczyny jak zaczniecie post przerwyny, chocby 1 raz w tygodniu...

(Madrosc Strycha)

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #50105 przez raviola
Replied by raviola on topic Okresowy post
Tak zachwalasz ten post, Tadeusz, że aż chce się spróbować. Tylko chyba nie dam rady, bo ja praktycznie cały czas coś podjadam.:(

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #50108 przez Tadeusz

Tak zachwalasz ten post, Tadeusz, że aż chce się spróbować. Tylko chyba nie dam rady, bo ja praktycznie cały czas coś podjadam.:(

Raviolcia stara kumpelo, no widzisz jak dbam o Wasze wszystkich zdrowko. Sam nie chce zyc 120 lat bo najlepiej sie pisze z Wami,a nie z malolatami przed 40-tka.
Hej jak juz masz checi to tylko kroczek maly i juz poscisz od jutra, poscimy razem bo to poniedzialek "moj", ja tez zawsze podjadalem caly niemal dzien...Ale nie ma nic gorszego,a ten post odzwyczaja od podjadania, troche tylko silnej woli.
Trzymam kciuki.:)

(Madrosc Strycha)

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #50117 przez raviola
Replied by raviola on topic Okresowy post
To ja zacznę może od niedzieli, raz w tygodniu. Niedziele łatwiej będzie znieść. Hmm, a może na początek zostawić jednak soki i zupę?

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #50118 przez Tadeusz

To ja zacznę może od niedzieli, raz w tygodniu. Niedziele łatwiej będzie znieść. Hmm, a może na początek zostawić jednak soki i zupę?

Raviolka nie badz tak przerazona decyzja postu. Mowisz ,ze najlatwiej w niedziele?? Uff, w weekend to my chodzimy czesto na jakies imieninki, urodzinki i trzeba troche pocieszyc podniebionko :) Zmienila bys na piatek to i proboszcz by sie ucieszyl, prawda Justy ..? Do tego nadejdzie w kwietniu Wielki piatek to post jak na zyczenie.
No i nie wyglupiaj sie z tymi sokami i zupka...Jeden dzien o wodzie nikomu jeszcze nie zaszkodzil, wrecz przeciwnie, akurat dzis u nas w TV, nagle wola mnie Brun, choc szybko mowia o postach...Ale bylem z siebie dumny, bo podali TRZY ,a jeden identycznie jak moj, dwa razy w tygoniu- Przypadek, ze tak mi sie wymyslilo :)
Byl tez super komentarz, ze ogranizm szybko wtedy oczyszcza sie z wszystkich brudow, trucizn.
Jak jeden dzien wytrzymasz, to poszczac drugi juz masz zakodowane ,ze czasami nie jesz caly dzien i nawet nie poczujesz glodu...Ten pierwszy raz trzeba tylko sprawdzic czy damy rade..?
Slaby tu mam internet bo dzis i jutro praca na wsi...Ale kiedys sie wysle...Jagode widzialem, gdzies mi mignela.
Jag, Jaga Nata a wy kiedys zaskoczycie z postem Telinka ICE i inne ...

(Madrosc Strycha)

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #50121 przez Tadeusz
Cos internet zaskoczyl , bo tak szybko wyslal w pilkarskim temacie...To powtorze w domu mniej jest czasu...
Jedna kobietka co robi post 5+2 tak go tutaj nazwali (ten moj), przekazala ,ze jest nim zachwycona, schudla 12 kG, nie pamietam w jakim czasie, dlatego Brun...po jej wypowiedzi byla w skowronkach :)
Bylo jeszcze o cukrze, ze dla cukrzykow to byloby super bo ta dieta reguluje go znakomicie. Moze i z czasem leki by mozna odstawic....Ja nie mam problemow ale jak ktos jest z forum ,z problemem cukru?
Raviola, tylko nie soki to najgorsze co moze byc, to cukier a po nim to ssie aby jesc !!!!! Nie wyrobila bys...

(Madrosc Strycha)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena