× Diety

Okresowy post

Więcej
3 lata 2 miesiąc temu #50067 przez sylwia
Replied by sylwia on topic Okresowy post

No cos Ty..wtedy to bym jeszcze wnuki przezyl :woohoo:

A dlaczego nie?
A co myślicie o głodówce przerywanej w wersji soft czyli post raz na tydzień?

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 2 miesiąc temu #50069 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Okresowy post

A dlaczego nie? :laugh:
A co myślicie o głodówce przerywanej w wersji soft czyli post raz na tydzień?

Sylvia to moze byc naprawde super ! Kto wie czy po czasie tez na tygodniowy cykl nie przejde ? Poki co jest ok...
Mam kolege, ze nie wyobraza sobie chocby raz w zyciu nic nie zjesc...Od razu slaby ,chory...Ale to pewnie psychika. Takich ludzi jest zapewne wiecej ?
Jakbym kiedys przeszedl na okres tygodniowy to w piatki jest pospolity post i w kazdy piatek tylko o wodzie, tez fajna sprawa.
Moze jeszcze poniedzialki wchodzily by w rachube, na weekend za duzo sobie pozwolimy i od razu glodowka, tez super :)
W kazdym razie lepiej raz w miesiacu niz wcale !!
Gdzies mi Nata w koncu mignela,a juz zauwalylem ,ze ponad tydzien jej nie bylo...Myslalem ,ze urlop...Ale Nat lubi remonty 2-3 razy w roku i ....aranzuje chalupe :)

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
3 lata 2 miesiąc temu #50073 przez Tadeusz
Bez kolejnego postu nie obejdzie sie. Za wolno odpisujecie to beda dwa kolejne moje :)
Sylwia wpadlem na fajny,a przede wszystkim duzo praktyczniejszy post przerywany. Ale nie wpadl bym na to pewnie tak szybko gdybys mi nie podsunela dzis tej mysli o 1x w tygodniu !! :)
Od jutra zaczynam inny cykl przerywany : woda TYLKO w kazdy poniedzialek i piatek !!!
Jakie to jest wygodne i praktyczne, bo ciagle musze odliczac czy to juz jem jeden dzien czy dwa ? Post ciagle przypada na inny dzien tygodnia cyklem 1+2...
Co zauwazylem ,przeliczylem : stosujac 1+2 w ostatnim dniu tygodnia poscimy, czyli w sumie jakby 2 i 1/2 dnia w ciagu tygodnia, a stosujac stale poniedzialki i piatki jestesmy tylko o JEDEN dzien opoznieni. Stad wziela sie ta 1/2 dnia rzadziej.
W ciagu miesiaca to zaledwie dwa dni mniej postu,a jakie udogodnienie, nie potrzebujemy ciagle myslec czy to mial byc wtorek tym razem czy sroda ?
Czy to nie rewelacyjne ,zawsze poniedzialem i piatek :) Od jutra tak juz lece z tym koksem.
Dzieki Sylwi za naprowadzenie na te mysl :)
To byla dobra wiadomosc,a dla mnie gorsza ,ze dzis i jutro znowu mnie nocki dopadly, choc rzadko je mniewam.
Zycze przynajmniej jednej z Was dzisiaj "bialej nocy" i checi popisania w Cyberbabie, do 5 rano :laugh:
Nata, Jogoda, Jagna...wiecej nie wymieniam, a jak Wasz post przerywany, myslicie cos na ten temat ?
Ciekawy jestem czy poza Sylwia jeszcze ktoras sie skusi po poscic ?:)

(Madrosc Strycha)

Więcej
3 lata 2 miesiąc temu #50074 przez justyna
Replied by justyna on topic Okresowy post
Dobry pomysł z głodówkami w określone dni, popieram. A jeszcze jeśli to wypadnie w piątek to jak powiesz swojemu proboszczowi, że w piątki to ty tylko pijesz wodę to od razu dostaniesz rozgrzeszenie, nawet od ciężkich grzechów.:laugh:

Więcej
3 lata 2 miesiąc temu #50076 przez Tadeusz

Dobry pomysł z głodówkami w określone dni, popieram. A jeszcze jeśli to wypadnie w piątek to jak powiesz swojemu proboszczowi, że l

w piątki to ty tylko pijesz wodę to od razu dostaniesz rozgrzeszenie, nawet od ciężkich grzechów.:laugh:

:woohoo: : nie rozsmieszaj mnie bo jade autostrada 180/h..do potem

(Madrosc Strycha)

Więcej
3 lata 2 miesiąc temu #50079 przez Tadeusz
No masz szczescie, przezylem..inaczej bym Cie straszyl po nocach caly rok :laugh:
Wracajac...Brun tez to sie lepiej spodobalo. Ale mnie Justy zaskakujesz..mialem Ciebie za niesmiala dziewice niezbyt pisata..jak to mozna sie pomylic..Albo sie przebudzilas :)
No dobra a kiedy wezmiesz sie za siebie to moze i pociagniesz za soba kolejne kolezanki ?

(Madrosc Strycha)

Więcej
3 lata 2 miesiąc temu #50084 przez kangaas
Replied by kangaas on topic Okresowy post
Głodówkę raz w tygodniu, w dodatku w lecie da się wytrzymać. I gotowa byłabym spróbować. Ale cała rodzina powinna być na takiej głodówce bo jeśli mam gotować dla innych to marnie to widzę.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena