× Diety

Okresowy post

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #50034 przez justyna
Replied by justyna on topic Okresowy post
Czyli dziś już się obżerałeś? Nie wiem czy jeden dzień głodówki zrównoważy 2 dni obżarstwa. Ale dawaj znak jakie postępy. I jeśli będą pozytywne wyniki to może znajdziesz naśladowców. A przynajmniej latem, bo jak jest zimno to ciężko pościć.

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #50035 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Okresowy post

Czyli dziś już się obżerałeś? Nie wiem czy jeden dzień głodówki zrównoważy 2 dni obżarstwa. Ale dawaj znak jakie postępy. I jeśli będą pozytywne wyniki to może znajdziesz naśladowców. A przynajmniej latem, bo jak jest zimno to ciężko pościć.

He he oj zrownowazy i to pewnie podwojnie bo tylko na urlopie sobie troche wiecej mieska pozwalam..o obzarstwie nie ma mowy..ah ja pisalem..Justi mnie nie mozna brac doslownie najczesciej sporo pozmieniam..dla jaj na urlopach tez jem b. kulturalnie..malutko nakladam na talez.
Calkowita kultura..Brun by mi dala bobu jakby bylo inaczej.

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #50036 przez Tadeusz
Aha i rzeczywiscie trafilas..Brun zaczyna to samo w czwartek czyli w moj drugi dzien tylko o wodzie..to bedzie wygoda w czwartek i w niedziele oboje nie musimy szykowac sniadania obiadu ani kolacji tylko duzo wody..
Dzis opowiedzialem siostrze z Polski o tym i mowi ze tez zacznie.. No zobacz jak wyczulas :)
Mysle ze zima tez damy rade..
Wczoraj tez duzo godzin po pracy w domu spedzilem i bylo ok..do zimy wejdzie sie juz dobrze w ten rytm..
Ale masz racje kazdy zapal moze sie skonczyc ;)

(Madrosc Strycha)

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #50047 przez justyna
Malutko nakładam? To skąd to stłuszczenie wątroby? A co do postu przerywanego to macie zamiar kontynuować go nawet do zimy?:ohmy: A może przez całe życie?:ohmy: :ohmy:

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #50049 przez Tadeusz

Malutko nakładam? To skąd to stłuszczenie wątroby? A co do postu przerywanego to macie zamiar kontynuować go nawet do zimy?:ohmy: A może przez całe życie?:ohmy: :ohmy:

Pomyslalem sobie, ze pewnie jezdzisz na zagraniczne urlopy i wiesz jak wiekszosc Ruskich sie zachowuje w stolowkach.
Nakladaja sobie na dwa talerze i po brzegi,ze niemal sie wysypuje, jakby mialo zabraknac, albo jakby z tydzien nie jedli.
Do tego wiadomo, wiekszosc zostawiaja albo pakuja w torby.
Dlatego szczegolnie na urlopach nakladam malo ale chodze kilka razy i to sie uzbiera,ze czasami pekam w szwach...Ale tak bywalo kiedys. jestem strasznie miesozerny, uwielbiam w kazdej postaci, no i kochalem cale zycie jesc i to duzo,a najczesciej tlusto...
I juz wiesz Justi, skad to stluszczenie :)
Ha ha kontynuawac cale zycie- No chyba bysmy nie wyrobili, ale tak z pol roku, a mysle ,ze chocby 2-3 miesiace to juz duzo dobrego bysmy zrobili dla siebie...A po przerwie rocznej znowu kilka miesiecy..Wiesz...trudno przewidziec ??

(Madrosc Strycha)

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #50057 przez justyna
A co za różnica, pół roku czy całe życie? Takie przerywane głodówki są jak nowa dieta, jeśli da się wytrzymać pół roku to i całe życie da się.;)

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #50058 przez Tadeusz

A co za różnica, pół roku czy całe życie? Takie przerywane głodówki są jak nowa dieta, jeśli da się wytrzymać pół roku to i całe życie da się.;)

No cos Ty..wtedy to bym jeszcze wnuki przezyl :woohoo:

(Madrosc Strycha)

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena