× Diety

Okresowy post

Więcej
3 lata 2 tygodni temu #49704 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Okresowy post

Jagoda, a można soki mieszać z zupami, tj. sok na sniadanie, zupa na obiad i kolacje?

Na takim poście da się wytrzymać. Może i ja spróbuję.

Przeczytalem sobie pierwszy post z tego tematu i tez chcialem...juz ponad 3 lata minely i na razie tylko na planach sie konczy;)
Ale musze przyznac "nowa" kolezanka Jula, wybiera najczesciej wlasnie te najciekawsze tematy, to tylko brawo bic :)
Na forum nigdy nie wiadomo czy taka naprawde nowa...Czasami mam takie przeczucia ,ze niby nowa kolezanka ,a jakbysmy sie juz dlugo znali ?
Ale jak jestes najnowsza to zapomnij moje wstawki, bo dziewczyny czesto zaniedbuja pewne temaciki o pogodzie czy o pogawedkach itd to zawsze juz bylby wiekszy ruch w interesie :P

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 2 tygodni temu #49739 przez JulaSon
Replied by JulaSon on topic Okresowy post
3 lata to szmat czasu więc chyba nie masz wystarczającej motywacji do postu. Myślę, że łatwiej przeprowadzić taki post w lecie, bo jak jest gorąco to nawet nie chce się jeść. Później będzie tylko trudniej i tym trudniej im niższa temperatura. Ja zaczynam w najbliższą sobotę.:)

Więcej
3 lata 2 tygodni temu #49750 przez Tadeusz
Ja zaczynam w najbliższą sobotę.:)

Juz w sobote..to trzymam kciuki :)
Jakos brzuszek nie dokuczal za czesto to i motywacji brak. Ale moze w koncu cos pomysle ? :)

(Madrosc Strycha)

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #49998 przez Tadeusz
Obejrzala Brun moje wyniki krwi i mowi jedno jest zle, choc lekarz mowil mi ,ze wszystkie sa dobre? Ale nasz lekarz domowy to aparat, szwagier mial b. zle wyniki watroby a on mowil, ze w normie...A za miesiac dostal marskosc ?
Wg. Brun wynik watroba mam zly bo norma jest 50, a ja mam 51..Pamietacie swoje wyniki watrobowe..?
Postanowilem ,ze znowu zaczynam to co ok.12 lat temu, post z samym piciem 3-4 dni, ale Brun mi podsunela ciekawszy mysle pomysl, ze jest lepsza dieta i nie musze sie meczyc az 3 dni bez jedzenia... Taka :
jeden dzien na samej wodzie ,moze byc herbata ziolowa tez lub slaba kawa jak sie musi, a potem dwa dni normalnego jedzenia i to powtarzac z kilka miesiecy...1 nic 2 dni jesc...Duo lepsze mysle.?

(Madrosc Strycha)

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #49999 przez kamilka
Replied by kamilka on topic Okresowy post
Tadeusz, to jest tzw post przerywany, ostatnio b.modny. Zresztą podobno skuteczny. Ale jeśli masz zawyżone próby wątrobowe to lepiej zrobić badania, choćby pod kątem wirusowego zapalenia wątroby.

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #50001 przez Tadeusz

Tadeusz, to jest tzw post przerywany, ostatnio b.modny. Zresztą podobno skuteczny. Ale jeśli masz zawyżone próby wątrobowe to lepiej zrobić badania, choćby pod kątem wirusowego zapalenia wątroby.

Kamilka wlasnie oddalem krew aby zobaczyc ile mam cholesterolu, a przy okazji mi lekarz zrobil inne i mowi watroba ,nerki , cukier wszystko dobre.
Brun zna sie...Ale pewnie by chciala abym 100 lat zyl, dmucha na zimne :) Mowi ,ze to b. dobra dieta i skuteczna i wyreguluje sobie watrobe na lepsza, choc juz od 20 lat mam ja zatluszczona. Mysle ,ze mozna wejsc latwo w ten rytm 1 dzien pic kolejne dwa jesc itd, przez najmniej pol roku...Musi byc naprawde zdrowe i bez wiekszych wyzeczen ? Przyzwyczaic sie to tego rytmu.

(Madrosc Strycha)

Więcej
2 lata 11 miesiąc temu #50002 przez jagna
Replied by jagna on topic Okresowy post
Stłuszczenie wątoby to pierwszy krok do marskości więc rzeczywiście powinieneś coś z tym zrobić.

Jagna

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena