× Diety

Okresowy post

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #49399 przez Tadeusz
Replied by Tadeusz on topic Okresowy post

Okresowy post jest dobry. Tylko ja mam szybką przemianę materii więc ciężko mi wytrzymać nawet 1 dzień o suchym pysku. ;)

:woohoo: Irka ale mnie rozbawilas, no a reflex to masz odpisalas mi po 4 latach..Ale lepiej pozno niz wcale :)
Ale szybko smiech mi odszedl, bo przypomnial mi sie taki dowcip :
Lekarz pyta pacjeta- Ma pan problem z alkoholem ? Ale skad panie doktorze...tylko bez.

Nie wydawaj duszy swej smutkowi ani nie drecz siebie myslami.
(Madrosc Strycha)

Proszę Zaloguj lub Zarejestruj się, aby dołączyć do konwersacji.

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #49413 przez jagoda
Replied by jagoda on topic Okresowy post
Irka, możesz przeprowadzić głodówkę light czyli np pijąc tylko soki lub zupy warzywne i też będzie dobrze. Tylko, że wtedy nie wystarczy 1 dzień ale 3.

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #49415 przez Tadeusz
Cos niekumaty jestem ostatnimi czasy ;)
"O suchym pysku" skojarzylo mi sie z alkoholem, a Irce pewnie chodzilo o jedzenie, co mi Jag dalas do zrozumienia :) No tak w koncu temat jest o poscie ...
Ale moze mialem sie tak pomylic, alkoholizm to tez choroba i w razie jakby jedna z kolezanek na nia cierpiala, to odwagi...chetnie ja jak i inne panie pomozemy, na poczatek "Przyjaznia" !
Kawka dzis wyjatkowo smakuje, moze cisnienie spadlo ,jak odwozilem Brun do pracy troche kropilo...Ale za godzinke ,pakowanko i moja praca za dodatkowe miliony Nata :laugh:

(Madrosc Strycha)

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #49429 przez irkagor
Replied by irkagor on topic Okresowy post

Irka, możesz przeprowadzić głodówkę light czyli np pijąc tylko soki lub zupy warzywne i też będzie dobrze. Tylko, że wtedy nie wystarczy 1 dzień ale 3.

Kiedyś tak próbowałam ale wytrzymałam tylko 2 dni, bo od tego picia mi się żaby w brzuchu wylęgły.:laugh:

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #49430 przez Tadeusz

Kiedyś tak próbowałam ale wytrzymałam tylko 2 dni, bo od tego picia mi się żaby w brzuchu wylęgły.:laugh:

Iruchna jak fajnie Cie widziec i to po dwoch dniach znowu, nie powiem jestem w milym szoku :laugh:
Moze z czasem napiszesz nam jaka masz pogode, ale juz nie tutaj :) Zielonego awatarka w temacie pogody jeszcze nie pamietam. Dziewczyny przestaly cos tam pisac, pewnie opalaja sie calymi dniami. Juz nawet nie szkodzi ,ze masz go takim najsmutniejszym, zagubionej w zyciu istotki ?
Co do rady Jag, popieram...Sam raz w zyciu to probowalem i chyba jednakowo wytrzymalismy dwa i pol dnia ?
Zabami nie przejmuj sie. :)

(Madrosc Strycha)

Więcej
3 lata 1 miesiąc temu #49443 przez halina
Replied by halina on topic Okresowy post
Jagoda, a można soki mieszać z zupami, tj. sok na sniadanie, zupa na obiad i kolacje?

Więcej
3 lata 2 tygodni temu #49700 przez JulaSon
Replied by JulaSon on topic Okresowy post

Jagoda, a można soki mieszać z zupami, tj. sok na sniadanie, zupa na obiad i kolacje?

Na takim poście da się wytrzymać. Może i ja spróbuję.

Moderatorzy: barbkarolina
Zasilane przez Forum Kunena